Маневицький центр творчості дітей та юнацтва

Запрошуємо вас на офіційний веб-сайт Маневицького центру творчості дітей та юнацтва!

Пройшов відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнівської молоді Маневиччини

10-11 травня проходив відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнівської молоді Маневиччини.

10:02 15.05.2023

Діти Маневиччини - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Гуманне ставлення до тварин"

Підведено підсумки обласного етапу   VІ Всеукраїнського конкурсу "Гуманне ставлення до тварин". Здобувачі освіти Маневицького ЦТДЮ завоювали джек-пот призових місць! І місце - Шукалович Уляна,вихованка гуртка"Любителів домашніх тварин" (кер.Галина Іщук). ІІ місце - Климчук Тетяна, вихованка гуртка "Культура дозвілля"(кер. Лариса Бондарчук). ІІ місце - Дмитрук Катерина, вихованка зразкової літературної студії" Первоцвіт" (кер.Любов Боричевська) . ІІІ місце -Лагутіна Діана, вихованка зразкової літературної студії "Первоцвіт"(кер.Любов Боричевська). Щиро вітаємо переможців!

19:26 06.05.2023

Турнір юних журналістів: команда Маневицької громади серед переможців

Юні маневичанки стали переможцями ХVІІ обласного турніру юних журналістів! Почесне ІІІ місце цьогоріч у команди журналістів Маневицького ЦТДЮ, вихованців зразкової літературної студії "Первоцвіт"(керівник Любов Боричевська) :

19:15 06.05.2023

Маленькі маневичани здобули перемогу на обласних змаганнях з початкового технічного моделювання

29 березня в Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради відбувся обласний конкурс-змагання серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Маневицьку ТГ представляла команда у складі Потішук Вікторії та Лісовецького Іллі, вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Черевахівської гімназії, (керівник Потішук Аліна Василівна).

16:56 30.03.2023

Зразкова художня студія «Чарівна палітра» Маневицького ЦТДЮ запрошує відвідати виставку творчих робіт вихованців

У Маневицькому Центрі творчості дітей та юнацтва відбулося відкриття виставки творчих робіт Зразкової художньої студії «Чарівна палітра», яку презентувала керівник Оксана Адамівна Мельник.

11:02 28.03.2023

Відбулися змагання з початкового технічного моделювання

22 березня у Маневицькому ЦТДЮ відбулись  змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Учасників вітали головний спеціаліст відділу освіти Маневицькоі селищної ради Олена Демчук та директор Маневицький центр творчості дітей та юнацтва Валентина Ковальчук.  22 учні з 11 закладів загальної середньої освіти змагались у трьох залікових видах: виготовлення транспортної техніки, теоретичний залік та творчий конкурс. У підсумку І місце виборола команда Черевахівської гімназії (керівник Аліна Потішук); ІІ місце посіла команда Маневицького ліцею N2 (керівник Мирослава Остапчук); ІІІ місце у команди ОЗ ЗСО «Цмінівський ліцей» (керівник Наталія Демедюк).  Для керівників команд вчитель образотворчого мистецтва Маневицького ліцею N1 імені Героя України Андрія Снітка Світлана Стрельчук провела майстер-клас з виготовлення патріотичних браслетів, які передали у Маневицький волонтерський центр. Щиро вітаємо переможців та дякуємо організаторам і учасникам!

19:20 21.03.2023

25 лютого у Маневицькій громаді відбулося відразу два масштабних заходи зі спортивного орієнтування

25 лютого у приміщенні Маневицького ліцею №2 відбулося відразу два масштабних заходи:   Відкриті особисті змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях серед молоді Маневиччини, а також Обласні змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях. Обидва заходи були присвячені пам'яті Героя України Андрія Снітка, який своїм подвигом прославив саме Маневицький край. Вічна пам’ять та слава Герою!

16:15 28.02.2023

Вихованці Маневицького ЦТДЮ прийняли участь у відкритих змаганнях, приурочених до Дня Соборності України у місті Ківерці

22 січня, у день важливого державного свята, вихованці туристичних гуртків та юні джуристи Маневицького центру творчості дітей та юнацтва прийняли активну участь у відкритих змаганнях, приурочених до Дня Соборності України.  Повернулися із заслуженими  нагородами: Лагода Софія - ІІ місце; Мельничук Соломія - ІІІ місце. Організатором зустрічі однодумців виступив Волинський центр національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства, а господарями змагань - Ківерцівський ліцей №4. Щиро дякуємо за приємні зустрічі, нові виклики й досвід, враження й здобутки. Вітаємо Маневицький ЦТДЮ та наших талановитих вихованців з перемогами.

09:41 23.01.2023