Маневицька дитячо-юнацька спортивна школа

Запрошуємо вас на офіційну сторінку Маневицької дитячо-юнацької спортивної школи у соціальній мережі Facebook

Вихованці Маневицької ДЮСШ стали чемпіонами України з футзалу у віковій категорії U-13

Не перестають радувати своїми успіхами та високими досягненнями спортсмени Маневицької ДЮСШ. З 18 по 20 квітня 2023 року футзалісти брали участь у фінальній частині чемпіонату України з футзалу, яка проводилася в мальовничому місті Коломия. Показавши злагоджену командну гру в запеклих сутичках всього було доволі: і радості перемог, і розпачу поразок, і гордості за досягнутий результат. Напруга фінального протистояння, здавалось, зависла в повітрі спортивного залу, коли на поле вийшли 2 команди з Волині: ДЮСШ смт Маневичі та "Respect" м. Луцьк. Емоції вирували через край, але наші вихованці виявились непохитними і з рахунком 4:0 стали Чемпіонами України у віковій категорії U-13. Та головним стимулом для дітей було виправдати надії та сподівання свого основного тренера - Котловця Володимира, який став на захист Батьківщини.

14:40 21.04.2023

У Маневицькій ДЮСШ пройшов чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд. Маневичанки вибороли перемогу!

Протягом двох днів (31.03.-01.04.2023) в спортивному залі Маневицької ДЮСШ проходив чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд середньої вікової категорії 2008-2009 рр.н.

15:42 03.04.2023

Спортсмени Маневицької ДЮСШ - чемпіони Всеукраїнського турніру з футзалу

Протягом двох днів 4 та 5 березня 2023 року в місті Володимир відбувся V Всеукраїнський турнір з футзалу «Тисячолітнє місто» серед юнаків 2012 р.н. та молодші. Команди-учасники: -ДЮСШ Володимир 13 -ФК Адреналін 2 -ДЮСШ Устилуг -ДЮСШ 2/2 -ЖФК Ладомир -ФК Адреналін -ДЮСШ 2 -ДЮСШ Маневичі -ФК Княжий -ДЮФК Тайм -ФК Волинь -ФК Шахтар -Universal football team У перший ігровий день вихованці Маневицької ДЮСШ здобули дві перемоги та нічию і впевнено з першого місця вийшли з групи у Лігу чемпіонів. Другого ігрового дня інтрига тривала до останнього матчу, де юні футзалісти здобули важливу перемогу та стали чемпіонами турніру. Кращим нападником турніру став - Бусел Макар, вихованець Маневицької ДЮСШ.

22:11 07.03.2023

Відбувся традиційний міжобласний турнір з міні-футболу пам'яті Євгена Бубнюка

За доброю щорічною традицією у Маневицькій Дитячо-юнацьків спортивній школі 10 лютого було проведено міжобласний турнір з міні-футболу пам'яті Євгена Бубнюка серед дівчат 2010 р.н. і молодших.Цікаво та напружено проходила боротьба протягом двох днів серед шести дівочих команд. Змагання проводилися по коловій системі і призери були розділені на ІІ ліги: І ліга Чемпіонів, ІІ ліга Європи.

14:11 13.02.2023

Вихованці Маневицької ДЮСШ - учасники відкритого чемпіонату зі спеціальної підготовки до легкоатлетичних метань

31 січня 2023 року в спорткомплексі ЛНТУ м. Луцька відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ №3 зі спеціальної підготовки до легкоатлетичних метань, де взяли участь вихованці Маневицької ДЮСШ у двох вікових категоріях.

14:37 02.02.2023

9 січня у Маневицькій ДЮСШ пройшов теплий родинний матч

9 січня у Маневицькій ДЮСШ пройшов теплий родинний матч, а саме - дербі між дівчатками 2010-2011 р.н. та їх батьками. Неймовірно щира та радісна атмосфера панувала на майданчику. І діти, і дорослі отримали максимально позитивні емоції, що дуже важливо в цей нелегкий час. Гра була цікава та напружена. Основний рахунок завершився нічиєю 6:6. І лише серія післяматчевих пенальті визначила переможця, яким стали вже майже професійні спортсменки - вихованки спортшколи. У батьків просто не було шансу на виграш! По завершенню товаристської зустрічі діти отримали кубок, золоті медалі та солодкі подарунки. Батьки теж були нагороджені медалями за почесне 2 місце. Щиро дякує організаторам таких класних матчів, тренерам, діткам і їх батькам. Також велику вдячність шлемо ЗСУ за можливість проводити такі позитивні зустрічі та змагання.                                  .

09:23 12.01.2023