Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Маневицької селищної ради

Запрошуємо вас на офіційну сторінку Інклюзивно-ресурсного центру Маневицької селищної ради у соціальній мережі Facebook

Фахівець Маневицького ІРЦ - учасник обласного семінару

Фахівець ( консультант) Маневицького ІРЦ Наталія Савонік взяла участь в обласному семінарі-практикумі «Проведення оцінки фізичного розвитку дитини та корекційно-розвиткових занять вчителем-реабілітологом в умовах ІРЦ», у якому поділилась досвідом та своїми напрацюваннями з теми "Співпраця вчителя-реабілітолога з батьками у корекційно-реабілітаційному процесі їх дитини".

18:42 11.03.2023

1 березня у Маневицькому ІРЦ відбувся семінар для вчителів-логопедів

1 березня 2023 року, відповідно до плану роботи Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Маневицької селищної ради відбувся семінар-практикум для вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти "Логопедичне асорті".

09:50 04.03.2023

Маневицький ІРЦ провів семінар для фізичних реабілітологів на базі ОЗЗСО "Цмінійвський ліцей" Маневицької селищної ради

В основі звичаю колядування лежить прадавня віра в силу побажання й магію словом творити те, що воно описує. Колядка "Нова радість стала" набула в 2023 році трохи іншого змісту. А українська хустка - невід'ємний атрибут сучасної сильної українки. Саме так педагоги Цмінівського ліцею зустріли гостей, розчуливши кожного вмілим творчим поєднанням елементів освіти, культури та спорту.

08:47 13.01.2023

Відбувся семінар-практикум вчителів інклюзивних класів

4-5 січня 2023 року на базі Маневицького ІРЦ відбувся семінар-практикум вчителів інклюзивних класів на тему "Взаємодія учасників освітнього процесу у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами". На зустрічі колег звучали дискусії щодо правильного підходу до кожної дитини.

08:42 09.01.2023

Вихованці Маневицького ІРЦ серед переможців обласної спартакіади "Повір у себе"

У Луцьку пройшла Спартакіада «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю, у якій прийняли участь вихованці Маневицького ІРЦ. 7 грудня 2022 року відбувся завершальний етап: діти грали футбол, бочу, настільний теніс, шашки, шахи та бадмінтон.

10:46 07.12.2022