A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

Події

Відбулась онлайн-нарада керівників закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради

24 травня у онлайн-форматі пройшла нарада керівників закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фурманчука Володимира Васильовича, який подякував директорам закладів освіти за активну волонтерську діяльність. Також Володимир Васильович закликав директорів та педагогічні колективи організувати посильну господарську допомогу сім’ям односельців, годувальники, чоловіки, батьки яких на даний час захищають Україну і виконують свій службовий обов’язок. Піднімалося питання суттєво зменшеного фінансування поточних капітальних ремонтів будівель закладів освіти у літній період цього року у зв’язку із ситуацією в країні. Обговорювалось важливе питання упорядкування підвальних приміщень ЗО.

16:51 25.05.2022

Вітаємо з Днем народження, дорога колего!

У сонячний весняний день 18 травня своє особисте свято відзначає Світлана Пацаманюк, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Маневицької селищної ради.  Світлана Василівна багато років присвятила Маневицькому відділу освіти, можна сказати, пів життя. Завжди була справжньою професійною підтримкою та порадницею для педагогів та добрим другом для колег. Дякуємо Вам за це!

08:49 18.05.2022

Директори закладів освіти та керівників установ Маневицької селищної ради пройшли курси  з цивільного захисту та пожежної безпеки

4 травня 2022 року для директорів закладів освіти та керівників установ місцевого самоврядування було проведено  навчання з цивільного захисту та пожежної безпеки у приміщенні Маневицької селищної ради. Організатором та координатором навчань виступив фахівець з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради Ратундалов Віктор Васильович.

14:00 05.05.2022

У нашій пам'яті назавжди добрий колега, друг, товариш - Герой!

Савчук Володимир Федорович народився 28 листопада 1975 р в с.Лишнівка Маневицького району Волинської області у багатодітній сім'ї. Мама Оксана Оверківна, тато Федір Адамович працювали простими робітниками, але достойно виростили    6 дітей: 4 доньки і 2 сини.

14:35 29.04.2022

Долучаємось до акції з благоустрою території селища

14 квітня 2022 року працівники відділу освіти молоді та спорту  та комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради  долучились до щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки селища, адже саме такі заходи є основним чинником у покращенні стану навколишнього природного середовища та є відображенням активної життєвої позиції кожного свідомого громадянина. В ході роботи прибрано прилеглу територію та вул.Горького, упорядковано трав’янисті газони, квітники та асфальтовану дорогу. Результат нашої роботи – ошатна територія селища та наше чисте довкілля! Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тільки спільними зусиллями зробимо територію нашої громади чистою і комфортною, адже спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.

10:09 15.04.2022

Проведено атестацію педагогічних працівників закладів освіти Маневицької селищної ради у 2021-2022 р.

У відділі освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради протягом 4, 5 та 6 квітня 2022 року працювала атестаційна комісія ІІ рівня. Було успішно проведено атестацію педагогічних працівників закладів освіти Маневицької селищної ради у 2021-2022 навчальному році.

17:01 06.04.2022

Вхід для адміністратора