Навчання в «Ядерній школі РАЕС»

Дата: 24.01.2022 15:27

21 січня 2022 року в інформаційному центрі «Полісся» в місті Вараш відбулось заняття «Ядерної школи РАЕС». Учасниками занять були учні Маневицького ліцею №1, Маневицького ліцею №2, ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» та ОЗЗСО «Прилісненський ліцей». Учні мали змогу більш детально дізнатись про роботу поліського енерговелета, його історію та сьогодення. Інформаційний центр «Полісся» є візитною карткою Рівненської АЕС. Щорічно його відвідує близько чотирьох тисяч відвідувачів, в тому числі багато іноземців. Основною експозицією інформцентру є два макети енергоблоків з реакторами ВВЕР-440 та ВВЕР-1000, які дозволяють простежити повний цикл виробництва електроенергії. Працівники інформаційного центру провели екскурсії містом та навколо РАЕС. Під час відвідування закладу учні отримали вичерпні відповіді на питання, якими цікавились. Відвідування інформаційного центру РАЕС "Полісся" стало незабутньою подією для здобувачів освіти ЗЗСО Маневицької селищної ради.