Відбувся ІІ етап конкурсу  читців поезії Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 18.02.2022 15:39

18 лютого 2022 року в Маневицькому Центрі творчості дітей та юнацтва відбувся ІІ етап конкурсу  читців поезії Тараса Григоровича Шевченка.

У конкурсі взяли участь 17 учнів закладів загальної середньої освіти та вихованка Центру творчості дітей та юнацтва. Мета конкурсу - популяризація творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення і підтримка обдарованих дітей, розвиток патріотичного виховання учнівської молоді.

Конкурс вкотре показав акторську майстерність виконавців,  володіння  дикцією, вмінням вживатися в художню роль, розкривати образи персонажів.

За підсумками конкурсу та рішенням журі визначені переможці конкурсу.

Гран-Прі виборола Чебелюк Тетяна, учениця 9 класу Куклинського ліцею, яка і буде відстоювати честь Маневицької громади у ІІІ обласному етапі конкурсу читців поезії Т. Г. Шевченка.

Також переможцями стали:

Середня вікова категорія

1 місце – Слупачик Вадим, учень 8 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка.

2 місце – Динь Ілона, учениця 9 класу Новорудської гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей».

2 місце – Джус Артем, учень 5 класу Чарторийського ліцею.

3 місце – Захарчук Поліна, учениця 5 класу Комарівського ліцею.

Старша вікова категорія

1 місце – Онофрійчук Соломія, учениця 10 класу ОЗЗСО "Цмінівський ліцей».

2 місце – Максимчук Павло, учень 10 класу Костюхнівського ліцею.

2 місце – Стасюк Ірина, учениця 11 класу Будківського ліцею.

3 місце – Сонюк Никита, учень 9 класу Великояблуньківського ліцею.

3 місце – Романюк Катерина, вихованка Маневицького ЦТДЮ.

Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради, а всі інші учасники отримали подяки за активну участь.

Дякуємо всім учням, які чудово представили свої заклади освіти, та керівникам за належну підготовку дітей. Чебелюк Тетяні щиро бажаємо терпіння, наснаги та успіху в обласному етапі конкурсу.

Ми віримо у перемогу!

ФОТОАЛЬБОМ ПОДІЇ!