Дата: 27.04.2022 11:52

27 квітня 2022 року у онлайн-режимі було проведено  семінар –практикум для вчителів математики  «Навчаємо математики  відповідно до Концепції Нової української школи: методики і технології». Розробник програми, спікер – Трачук Т.В., доцент  кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів, кандидат педагогічних наук  Волинського ІППО. У семінарі взяли участь 23 вчителі математики закладів освіти Маневицької селищної ради.

Тетяна Володимирівна звернула увагу учасників семінару на осмислення педагогами ідей Концепції Нової української школи, вітчизняних державних стандартів шкільної математичної освіти, підвищення їх конкурентоздатності; формування і розвиток професійних компетентностей здобувачів післядипломної освіти щодо організації навчання математики учнів шляхом формування компетентностей, необхідних для успішної самореалізації та продовження навчання.

Кожен слухач семінару отримав серифікат підвищення кваліфікації обсягом у 8 годин.