A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

8-9 травня День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 06.05.2022 12:53
Кількість переглядів: 98


   Минають роки, пам’ять наповнюється новими подіями та датами, проте спогади про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні назавжди закарбовані у наших серцях. Сьогодні майже не існує сім’ї, у якої гілки на родинному дереві не були б обпалені полум’ям війни.

   Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей,стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам'ять про кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх мирних жертв війни.

   Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною стали надзвичайно великі втрати упродовж 1939-1945 років: тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне –МИР і ВОЛЯ. Ми категорично проти намагань РФ привласнити перемогу над нацизмом. Це спільна перемога десятків країн і народів.

   Ми не маємо права забути, а тим паче знову допустити таких незворотніх втрат у російсько-українській війні. Те, що творять рашисти, є відвертим геноцидом українського народу, свідомим знищенням наших громадян.    

   Ми не маємо права змиритися, здатися, опустити руки і зброю! Адже ми вдома! Ми захищаємо рідну землю, боронимо своє право на вільне майбутнє. Для нас це війна за свободу. Міць Збройних Сил України є запорукою існування держави та гарантом свободи  наших дітей. 

   Тож нехай у наших серцях живе щира вдячність воїнам, які виборюють майбутнє для наступних поколінь, та пам'ять про самовідданий героїзм і  подвиг наших дідів! Слава Україні! Слава Героям! 

 Вічний вогонь палає

Дзвонить у далі століть

Вічний вогонь закликає:

- Щастя живих бережіть!

Вічний вогонь клекоче:

Люди, не треба війни,

Щоб не вмирали дочки,

Сестри,брати,сини!

Вічний вогонь палає

Тужить країна над ним

Вічний вогонь вимагає:

Миру і щастя живим!

Як у закладах освіти Маневицької селищної ради вшановували пам'ять загиблих у Другій світовій війні можна подивитися у відеозаписі за посиланням Пам'ятаємо!Перемагаємо!


 


« повернутися

Вхід для адміністратора