Вітаємо з Днем народження, дорога колего!

Дата: 18.05.2022 08:49

У сонячний весняний день 18 травня своє особисте свято відзначає Світлана Пацаманюк, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Маневицької селищної ради.  Світлана Василівна багато років присвятила Маневицькому відділу освіти, можна сказати, пів життя. Завжди була справжньою професійною підтримкою та порадницею для педагогів та добрим другом для колег. Дякуємо Вам за це!

Дорога Світлано Василівна, щиро бажаємо Вам здоров'я та мирного неба над головою, добра і радості в родині й навкруги. Нехай доля буде прихильною до Ваших дітей, а материнське серце буде завжди спокійним і тихо радіє. А якщо воно буде радіти голосно, то ми, колеги, сердечно розділимо із Вами всі радощі!

Щиро бажаємо Перемоги в Україні, адже без неї ніхто не зможе сповна насолодитися святом.

З Днем народження Вас, і нехай усе заповітне збудеться! А воно збудеться однозначно!!!