Організація та проведення педагогічних заходів

Вітаємо переможців ІІ етапу ХХІХ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів "Творчі сходинки педагогів Волині"

Педагоги Маневвиччини стали переможцями ІІ етапу ХХІХ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів "Творчі сходинки педагогів Волині":

08:26 18.04.2024

Вітаємо переможців обласного турніру юних журналістів

15 квітня 2024 року відбувся XVlll обласний турнір юних журналістів.  Команда вихованців зразкової літературної студії "Первоцвіт" (керівник Любов Боричевська) вибороли почесне ІІ місце серед одинадцяти команд.     Учасники були нагороджені грамотами, цінними подарунками та сертифікатом на суму 500 грн.   Всі діти мали можливість побувати на майстер-класах з медіаграмотності, де показали свої знання та вміння з журналістики.   Цікава та пізнавальна була екскурсія до музею Івана Корсака, також мали можливість побувати в спортивно- оздоровчому центрі "Адреналін Сіті" в м.Луцьк.   Журналістський турнір учнівської молоді не лише розкрив творчі задатки школярів,але і наблизив їх до роздумів у виборі майбутньої професії.

19:21 17.04.2024

Проведено онлайн-консультування педагогів щодо проходження онлайн-курсів з надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу

11 квітня 2024 року психологом КУ «ЦПРПП» Маневицької селищної ради було проведено онлайн-консультування педагогів Маневицької ТГ щодо проходження онлайн-курсів з надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу.

10:26 12.04.2024

Відбувся семінар учителів німецької мови "Використання сучасного підходу для вивчення граматики німецької мови"

Відповідно до плану роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради 4 квітня 2024 року було проведено семінар вчителів німецької мови «Використання сучасного підходу для вивчення граматики німецької мови».

13:57 05.04.2024

Участь в проєкті "Ядерна школа РАЕС"

За співпраці ВП «Рівненська АЕС» у 2023-2024 навчальному році 25.03.2024р. учні закладів загальної середньої освіти Маневицької громади взяли участь у проєкті «Ядерна школа РАЕС», який є унікальним та важливим елементом профорієнтації молоді. Головною метою проєкту є поширення знань про атомну енергетику, формування потенційного кадрового резерву Рівненської АЕС та підготовка майбутніх енергетиків ще зі шкільної лави.

09:24 26.03.2024