Відео-путівник "Дистанційне навчання без проблем"

При дистанційному навчанні рекомендуємо працювати на комплексній освітній платформі "Prosvita.net"

Prosvita - це проста в користуванні БЕЗКОШТОВНА, єдина онлайн-платформа для сучасної та ефективної організації навчального процесу, яка забезпечує потреби учнів, батьків, вчителів та освітніх управлінців.
На платформі керівники закладу мають змогу повністю контролювати освітній та робочий процес у своїй школі. Вся інформація про учнів, вчителів, батьків, розклади, завдання містяться в одному місті.
Вчителі можуть вести дистанційне навчання на достатньому рівні якості: задавати і перевіряти домашнє завдання, проводити відео уроки, завантажувати літературу, спілкуватися з учнями та батьками. Батьки мають змогу бути в курсі успішності своєї дитини.

Відео-путівник "Дистанційне навчання без проблем" на платформі "Prosvita.net"

► Як завучу створити розклад для школи

Як зробити зміни у розкладі

► Як вчителю провести відеоурок