Воркшоп «Освітні онлайн-сервіси і мобільні додатки в роботі сучасного педагога»

Дата: 08.06.2021 16:49

Використання смартфонів дітьми неможливо уникнути, тому потрібно знайти в цьому позитивні сторони і навчити дітей їх помічати. Використання мобільних гаджетів у класі має значний потенціал для кращого вивчення навчального матеріалу. Сьогодні вчитель повинен вміти використовувати такі педагогічні та інформаційно-комунікаційні технології,  які сприяли б розвитку в учнів навчально-пізнавальної активності, самостійності, а також формуванню та розвитку ключових компетентностей. Саме тому 8 червня 2021 року у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Сахнік Ярославою Олександрівною був проведений воркшоп «Освітні онлайн-сервіси і мобільні додатки в роботі сучасного педагога». Консультанти вдосконалювали свої навички роботи із сучасними освітніми онлайн-сервісами, ділились своїм досвідом з даного питання. Педагогічні працівники Центру працювали з QR-кодами, флеш-картками, створеними у програмі Quizlet, виконували різні завдання у LearningApps та Kahoot. Освоєння таких програм буде корисним для діяльності педагогів та цікавим для здобувачів освіти. У найближчих зустрічах із професійними спільнотами плануємо ознайомити із даними освітніми сервісами педагогів закладів освіти Маневицької громади.