.

Климчук Сергій Дмитрович

Народився 19 березня 1969 року у селі Троянівка і був одним із шістьох дітей у сім'ї Вацика Дмитра та Климчук Дарини.

14:41 26.01.2024

Мандзюк Олександр

Мандзюк Олександр Олександрович народився у сім’ї Олександра Михайловича та Людмили Олексіївни Мандзюків. Проживала молоде подружжя проживало у Луцьку. Але коли Сашкові виповнилось 4 рочки його життя кардинально змінилося – у віці 28 років помирає його тато. Матір не змогла впоратись з втратою чоловіка і в намаганні прогодувати себе та дитину, у пошуках кращої долі подалася на заробітки до Польщі[3]. Малюк залишився під опікою рідної сестри матері, але жінка мала своїх двійко дітей, то ж не дуже радо дбала про племінника, зрештою, вона віддає дитину іншій тітці (рідній по батькові) Ковбі Марії Михайлівні. Тривалий період Саша жив, то з мамою, котра на короткий період поверталась із заробітків, то з тіткою Марією. А коли Сашку виповнилось 13 років, його мама вдруге одружилася і хлопчик остаточно перебрався жити до селища Маневичі в родину Ковбів, що власних дітей не мала. Тітка Марія та дядько ….. замінили підлітку тата і маму, щедро обдаровуючи його батьківською любов’ю. Названа мама на початках переймалася як хлопець приживеться у новому середовищі, в новому колективі, тим більше, що хлопець мав проблеми з навчанням [4], те, що вчителі називають «запущений». Однак, Сашко швидко адаптувався, у навчанні «зірок з неба не хапав», але був вихований, доброзичливий та товариський. Марія Михайлівна тішилась названим сином. Закінчивши 9 класів Олександр пішов навчатися в Маневицький ліцей. Прийомна сім’я була не надто заможною, хлопець розумів, що немає морального права бути на повному утриманні людей, що його прихистили, йому хотілося допомагати рідні, тому після закінчення ліцею юнак пішов працювати. Спочатку перебивався на різних роботах, а згодом влаштувався до служби охорони Маневицької виправної колонії.

14:22 26.01.2024

Климюк Ігор Павлович

Климюк Ігор Павлович - гранатометник 1-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 1-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої Бердичівської Залізної бригади імені князя Данила Галицького Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат.

12:16 26.01.2024