A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

Організація та проведення педагогічних заходів

Проведено сертифікований семінар-практикум для вчителів природничої освітньої галузі

    12 червня 2024 року для педагогів природничої освітньої галузі, котрі викладають хімію, біологію та інтегрований курс «Пізнаємо природу» у закладах освіти Маневицької селищної ради, було проведено сертифікований семінар-практикум «Реалізація інноваційних підходів НУШ при організації освітнього процесу з хімії» у онлайн-режимі.   Модератор зустрічі - консультантка Маневицького ЦПРПП Іщик Юлія Василівна; укладач програми, спікерка - Кащенюк Мирослава Ростиславівна, методист   відділу природничих дисциплін  ВІППО.

14:58 13.06.2024

Відбувся навчальний семінар "Виклики та практики навчання у 5 - 7 класах для вчителів англійської мови НУШ"

   23 травня відбувся сертифікований навчальний семінар «Виклики і практики навчання у 5 – 7 класах НУШ» для вчителів англійської мови на платформах Google-meet та Zoom.

10:23 24.05.2024

Вітаємо з Днем вишиванки!

     З Днем вишиванки! Сьогодні вишиванка – це не лише символ національної гордості, а й прапор єднання в часи випробувань. У нашій країні, де йде війна, вишиванка стала не лише частиною нашого одягу, але й своєрідним талісманом, що наповнює нас силами й надією на мир. Це свято набуває особливого сенсу в часи випробувань, коли країна переживає повномасштабне вторгнення. Сьогодні ми відзначаємо наше колективне духовне багатство, яке дозволяє нам залишатися сильними і долати будь-які перешкоди. Нехай кожен, хто носить вишиванку, відчуває підтримку рідного народу. Нехай цей день принесе ще більше об’єднання та вірності національним традиціям. Бажаємо вам, щоб вишиванка завжди нагадувала про наше походження й була символом миру та злагоди!

12:16 16.05.2024

Відбулася професійна зустріч спільноти класних керівників ЗЗСО Маневицької селищної ради на тему «Історія виникнення та розвитку Маневич до ХХ століття»

   10 травня 2024 року відбулася професійна зустріч спільноти класних керівників ЗЗСО Маневицької селищної ради на тему «Історія виникнення та розвитку Маневич до ХХ століття».

15:21 13.05.2024

Участь у педагогічному аукціоні "Оцінювання результатів навчання учнів у 5-6 класах"

    25 квітня 2024 року консультант КУ «ЦПРПП» Іщик Юлія Василівна та педагог Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Бондар Руслана Василівна взяли участь у педагогічному аукціоні «Оцінювання результатів навчання учнів 5-6 класів», який організувала завідувач природничого відділу Волинського ІППО Григор’єва Наталія Володимирівна.

12:25 26.04.2024

Проведено сертифікований семінар-практикум «Фітнес технології для розвитку фізичних якостей на уроці фізичної культури»

   25 квітня 2024 року відповідно до плану роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради та співпраці з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти в онлайн-режимі проведено сертифікований семінар-практикум «Фітнес технології для розвитку фізичних якостей на уроці фізичної культури». Розробник та спікер програми Нечепа Надія Анатоліївна – методист відділу освітньої та інноваційної діяльності Волинського ІППО.

08:41 26.04.2024

Відбувся семінар учителів-словесників

      24 квітня 2024 року відповідно до плану роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради відбувся навчальний семінар «Як підвищити ефективність сучасного уроку української мови та літератури»,  у  якому  взяли участь 29 педагогів-словесників.

11:39 25.04.2024

23 квітня - Всеукраїнський день психолога!

23 квітня - Всеукраїнський день психолога! Шановні практичні психологи, щиро вітаємо вас з професійним святом! В Україні це досить молода професія, але дуже потрібна в цей час. Психологи - як справжні чарівники, відновлюють душевну рівновагу, налаштовують на позитив, вселяють впевненість у собі, дарують сили і позитивні емоції людям. Нехай ваша енергія ніколи не вичерпується, а внутрішній світ завжди буде гармонійний. Процвітання, мудрості, удачі, любові, задоволення від праці, поваги та підтримки!

16:19 23.04.2024

Вхід для адміністратора