Проведено сертифікований семінар-практикум для вчителів природничої освітньої галузі
12 червня 2024 року для педагогів природничої освітньої галузі, котрі викладають хімію, біологію та інтегрований курс «Пізнаємо природу» у закладах освіти Маневицької селищної ради, було проведено сертифікований семінар-практикум «Реалізація інноваційних підходів НУШ при організації освітнього процесу з хімії» у онлайн-режимі. Модератор зустрічі - консультантка Маневицького ЦПРПП Іщик Юлія Василівна; укладач програми, спікерка - Кащенюк Мирослава Ростиславівна, методист відділу природничих дисциплін ВІППО.14:58 13.06.2024