Наукове товариство учнів "Кругозір"

Учні-члени НТУ "Кругозір" посіли призові місця на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Наукове товариство учнів "Кругозір" -  спільнота однодумців, успішна завдяки творчим працьовитим слухачам секцій і талановитим науковим керівникам. Маємо чудові здобутки на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022-2023 навчальному році. А саме з 8 представлених від Маневицької громади проєктів 6 посіли призові місця: діти вибороли одне друге місце і п'ять третіх (нижче на фото).  Щиро вітаємо переможців та керівників. Бажаємо нових досягнень та ще цікавіших і успішніших досліджень!

23:46 22.02.2023

Члени Наукового товариства учнів «Кругозір» - учасники обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

З 4 по 16 лютого 8 кращих слухачів секцій МАН – членів Наукового товариства учнів «Кругозір» Маневицької селищної ради приймали участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Гідно пройшли постерні захисти та наукові конференції.

11:13 18.02.2023