Семінар-практикум шкільних бібліотекарів «Осучаснення роботи бібліотеки шляхом підвищення професійної майстерності бібліотекарів закладів загальної середньої освіти»

Дата: 11.06.2021 14:59

Виклики  часу  спонукають шкільних  бібліотек  шукати  власну  нішу  в  освітньому  просторі  Нової  української  школи. Запровадження  інновацій  стало  фактором збереження цієї професії  у  21 столітті, запорукою  її подальшого  існування.

Концепція  НУШ передбачає, що кожна  школа  матиме  у  своїй  структурі  сучасну  бібліотеку, яка стане ресурсним осередком і експериментальним  майданчиком  для  учнів  і  вчителів, забезпечить  вільний  доступ до  якісних  електронних  підручників, енциклопедій, лабораторій, бібліотек.

11 червня 2021 року згідно  плану роботи Центру професійного  розвитку педагогічних  працівників відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів на  тему «Осучаснення  роботи  бібліотеки шляхом підвищення професійної майстерності бібліотекарів закладів загальної середньої освіти». Відкрила  семінар  директорка Центру Оксана Кушко, яка ознайомила бібліотекарів із завданнями новоутвореної установи. З креативними  методами партнерства шкільних  бібліотекарів та вчителів з популяризації книги та читання познайомила консультант Центру Світлана Пацаманюк. Ярослава Сахнік звернула увагу на використання інноваційних технологій в бібліотечній справі. Бібліотекарі під керівництвом консультанта створювали хмари слів та QR-коди.

Як працювати творчо, результативно і не вигоряти емоційно на роботі, дала рекомендації  психолог Центру Леся Терещенко.

Олена Миколаївна Демчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, наголосила на організації проведення інвентаризації бібліотечних фондів.

На завершення Оксана Кушко через інтерактивну гру “Корзина ідей” організувала обмін цінним професійним досвідом серед присутніх, а також подарувала свою поезію.

Зустріч колег пройшла у спокійній, приємній, невимушеній атмосфері. Усі бібліотекарі з цікавістю слухали та занотовували, із натхненням ділились власними напрацюваннями. Чекаємо наступних зустрічей!

ФОТОАЛЬБОМ ПОДІЇ