Свято відзначення випускників-медалістів закладів освіти Маневицької територіальної громади

Дата: 17.06.2021 15:04

Фото без опису16 квітня 2021 року - сонячний літній день, що став для Маневиччини урочистим та особливим. Адже саме сьогодні вперше відбулося свято вшанування та відзначення випускників-медалістів ліцеїв Маневицької територіальної громади.

За високі досягнення у навчанні золотими медалями було нагороджено 20 кращих учнів. А  срібні медалі отримали 14 випускників. Усі отримали цінні подарунки. Також за зразкове виховання та розвиток дітей подякою селищного голови Маневицької селищної ради відзначені батьки медалістів.

Неймовірний настрій учасникам та гостям свята дарували обдаровані діти, зірки Маневицького краю: танцювальний ансамбль "Зернятко" Центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради (керівник Людмила Мельник), дует у складі сестер Дарини та Ірини Косько Маневицького ліцею №2, солістка вокального ансамблю "Зорепад" Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва Рузанна Федорко, танцювальний ансамбль "Родзинка" Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва (керівник Налія Дем'янчук).

За чудову організацію та фінансову підтримку щиру вдячність висловлюємо очільнику Маневицької селищної ради Гаврилюку Олександру Оксентійовичу.

Сьогоднішня подія - це підсумок багаторічної відданої праці кращих учнів, педагогів та батьків. Ця постійна важка робота принесла плоди пізнання, терпіння та наполегливості. Медалісти – це гордість школи, окраса Маневиччини,  цвіт нації, майбутнє Української держави!

Надіємось, свято вшанування кращих випускників закладів загальної середньої освіти Маневицької територіальної громади стане традиційним та із кожним роком медалістів ставатиме все більше й більше.

В добру путь, дорогі випускники! До нової праці, шановні педагоги!

ФОТОАЛЬБОМ ПОДІЇ