Фестиваль обдарованої учнівської молоді «Сузір’я - 2021»

Дата: 17.06.2021 15:03

Фото без опису16 червня 2021року у Маневицькому Центрі творчості дітей та юнацтва відбувся фестиваль обдарованої учнівської молоді «Сузір’я - 2021».

На святі було нагороджено 162 переможці та призери всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів  та змагань різних напрямків: декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва,  туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного, художньо-естетичного, науково-технічного та спортивного.

Обдаровані учні закладів освіти Маневицької територіальної громади, а також 60 високопрофесійних педагогів відзначені подяками начальника відділу освіти, молоді та спорту Валентини Буско. 8 творчих, талановитих учнів були нагороджені подяками голови Маневицької селищної ради Олександра Гаврилюка. Усі відзначені учні отримали грошові винагороди, а педагоги – премії.

Із щирим вітальним словом для кращих та обдарованих учнів Маневицької територіальної громади виступила очільниця Камінь-Каширської РДА Ольга Ващук.

Чудовий, піднесений, святковий настрій подарували учасникам фестивалю одні із кращих артистів та творчих колективів Маневиччини: танцювальний ансамбль «Зернятко» Центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради (керівник Людмила Мельник), солістки вокального ансамблю «Зорепад» Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва Покидюк Юлія та Юрчик Діана (керівник Леся Яцук), танцювальний ансамбль "Родзинка" Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва (керівник Налія Дем'янчук), дитячий хор «Перлини Волині» Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва (солістка Єлизавета Матвійчук, керівник Людмила Синютіна), юна співачка Юлія Черчик Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (керівник Олександр Синютін).

За високий професіоналізм та чудову організацію події велику вдячність висловлюємо директору Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва Валентині Ковальчук та усьому педагогічному колективу закладу.

Вітаємо нагороджених зі святом! Бажаємо  творчих злетів та успіхів!

ФОТОАЛЬБОМ ПОДІЇ