Підведено підсумки І заочного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Дата: 13.10.2021 08:51

Фото без описуЗ метою розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури, виявлення, підтримки обдарованих, талановитих дітей проведено І (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у 2021-2022 н.р.

Цьогоріч на конкурс подано 32 роботи із 9 закладів освіти Маневицької селищної ради. Були представлені роботи за розділами: образотворче мистецтво (19 робіт) та поезія, (вірші) присвячені значущим подіям захисту України (13 робіт). Серед представлених було відзначено змістовні, грамотно оформлені поезії та малюнки, які повністю відповідають критеріям оцінювання таким, як відповідність обраній темі, оригінальність, чудова техніка виконання, композиційна досконалість. За рішенням журі відповідно до вище згаданих критеріїв кращими стали роботи вихованців Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва та учнів Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, Маневицького ліцею №2, ОЗЗСО «Троянівський ліцей», Будківського ліцею Маневицької селищної ради.

Фото без описуВідповідно до умов проведення конкурсу та на підставі рішення журі, засідання якого відбулося 12 жовтня 2021 року, визначено переможців конкурсу на рівні Маневицької громади.

Розділ «Образотворче мистецтво»

Молодша вікова категорія (7-10 років):

1 місце – Зінчук Євгенія, вихованка гуртка «Берегиня» ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Маневицької селищної ради за роботу «Воля України»;

1 місце – Старко Мілана, вихованка гуртка «Пензлик» Маневицького ліцею №2  Маневицької селищної ради за роботу «Мій синьоокий краю»;

2 місце – Семенюк Софія, учениця ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Маневицької селищної ради за роботу «Свобода»;

3 місце – Майданюк Вероніка, учениця ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Маневицької селищної ради за роботу «Збережемо Україну разом».

Середня вікова категорія (11-14 років):

1 місце – Пилипчук Вікторія, вихованка гуртка «Юний художник» Будківського ліцею  Маневицької селищної ради  за роботу «Вперед, за волю»;

1 місце – Яцук Анастасія, вихованка гуртка «Чарівна палітра» Маневицького ліцею №2  Маневицької селищної ради за роботу «За нами майбутнє»;

2 місце – не присвоювалось;

3 місце – Лопоха Ілля, учня Великояблуньківського ліцею Маневицької селищної ради за роботу «Ми неньку нашу Україну / Обережемо від всяких бід. / Ми, козаки, одна родина, / Міцний і славний весь наш рід.»;

3 місце – Оксенюк Ірина, учениця Куклинського ліцею Маневицької селищної ради за роботу «Свобода понад усе».

Старша вікова категорія (15-18 років):

1 місце – Сергійчук Дарина, вихованка зразкової художньої студії «Чарівна палітра» Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва за роботу «Дума про перемогу»;

1 місце – Цикалюк Матвій, вихованець гуртка «Юний художник» Будківського ліцею  Маневицької селищної ради за роботу «Жертовність волі»;

2 місце – не присвоювалось;

3 місце – не присвоювалось.

Розділ «Поезія, (вірші) присвячені значущим подіям захисту України»

Молодша вікова категорія (7-10 років):

1 місце – Іщик Оксана, учениця Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Маневицької селищної ради за роботу «Вірю в майбутнє України»;

2 місце – Делех Анна, учениця Маневицького ліцею №2  Маневицької селищної ради за роботу «Українонька»;

3 місце – не присвоювалось.

Середня вікова категорія (11-14 років):

1 місце – Ліщук Дарина, вихованка зразкової літературної студії «Первоцвіт» Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва за роботу «Український солдат»;

2 місце – Ліщук Максим, вихованець зразкової літературної студії «Первоцвіт» Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва за роботу «Свобода»;

3 місце – Бондарчук Максим, вихованець гуртка «Культура дозвілля» Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва за роботу «Лист Солдату».

Старша вікова категорія (15-18 років):

1 місце – Власюк Ольга, учениця Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Маневицької селищної ради за роботу «Єднаймося, браття!»;

1 місце – Дерлюк Денис учень Маневицького ліцею №2  Маневицької селищної ради за роботу «Вкраїнонька…»;

2 місце – Романюк Вікторія, вихованка гуртка «Культура дозвілля» Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва за роботу «Живіть. Повертайтесь скоріше до хати»;

3 місце – Чебелюк Максим, учень Куклинського ліцею Маневицької селищної ради за роботу «А ви знаєте, як плачуть боги?»

Усі переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради, а роботи представлені на обласному (заочному) етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у 2021-2022 н.р.

Усім учням дякуємо за участь, а педагогам за належну підготовку та національно-патріотичне виховання здобувачів освіти!