Спортсмени Маневицької ДЮСШ вдало представили свою школу на Дитячому ярмарку з футзалу у місті Луцьк

Дата: 14.10.2021 09:03

Фото без описуЗ 08 по 10 жовтня 2021 року відбувся Дитячий Ярмарок футзалу. Вихованці Маневицької ДЮСШ вдало  представили свою спортивну школу чотирьма командами у вікових категоріях: U-7 (дівчата) на чолі з тренером Півоваром Богданом Миколайовичем, U-9 та U-11 (хлопці) - тренер Ковбасюк Богдан Сергійович та U-13 (дівчата) - тренер Шпак Надія Анатоліївна.
Приємно, що протягом трьох  ігрових днів дітки отримали не тільки ігровий досвід, а й повернулись додому з перемогами.
Так ось, за підсумками змагань маємо наступні досягнення:
"Маневичанка U-7" - перше місце (Перша ліга);
U-9 (хлопці) - перше місце (Вища ліга);
U-11 (хлопці) - третє місце (Вища ліга);
"Маневичанка" U-13 (дівчата) - перше місце (Перша ліга).
Індивідуальні нагороди отримали: Колбасюк Вікторія (кращий бомбардир), Шишолик Матвій (кращий бомбардир), Кальков Станіслав (кращий воротар), Биковська Марія (кращий гравець).
Щиро вітаємо наших спортсменів та зичимо наступних перемог!