A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

Проведено дводенний семінар-практикум для вчителів образотворчого мистецтва закладів освіти Маневиччини

Дата: 27.10.2022 14:49
Кількість переглядів: 327

Фото без опису25 і 26 жовтня 2022 року у онлайн-форматі було проведено дводенний семінар-практикум «Техніки образотворчого мистецтва як засіб розвитку естетичного світосприйняття учнів» для вчителів образотворчого мистецтва.

Розробником програми та спікером на даному навчанні була Червінська Наталія Леонтіївна, методист відділу освітньої та інноваційної діяльності Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Фото без описуОсновною метою даного семінару-практикуму було підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів образотворчого мистецтва для впровадження інтегрованого курсу «Мистецтво» в процесі використання різноманітних технік образотворчої діяльності. Семінар був наповнений актуальною інформацією та цікавими практичними майстер-класами, для яких зареєстровані педагоги завчасно Фото без описузаготовили потрібні матеріали.

У перший день семінару Наталія Леонтіївна привернула увагу слухачів до сучасних тенденцій початкової освіти, зокрема мистецької, а також зонування освітнього простору НУШ, поєднання урочної та позаурочної діяльності.

До роботи була долучена Семенюк Алла Степанівна, вчитель образотворчого мистецтва пілотного закладу освіти, а саме Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького. Анна Степанівна Фото без описупровела із педагогами Маневиччини майстер-клас по виготовлення ляльки-мотанки, або по-іншому – ляльки-дзвінки, яка є символом гармонії та спокою і допомагає здійснювати заповітні бажання. Слухачі семінару виготовили свої вироби.

Ярема Оксана Юріївна, вчитель образотворчого мистецтва Рожищанського ліцею №2, привернула увагу учасників семінару до особливостей і методів створення із Фото без описуучнями рушника-витинанки, який спробували створити педагоги Маневиччини на майстер-класі.

Із сомчиківським розписом познайомила слухачів семінару Штик Неля Василівна, заступник директора Млинівської гімназії Ратнівської ТГ. Педагоги отримали цінну інформацію з історії виникнення даного розпису, особливостей створення картин у Фото без описуцій техніці, спробували створити власні зразки.

Майстер-клас по написанню картин у техніці петриківського розпису провела Бебес Марія Федорівна, вчитель образотворчого мистецтва Заліського ліцею Заболотівської громади.

Другий день роботи семінару пройшов не менш творчо. День 26 жовтня для вчителів закладів освіти Маневицької громади також був наповнений новими знайомствами та цікавими майстер-класами.

Фото без описуДо зустрічі приєдналася Мельничук Галина Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва Нововолинського ліцею №1, яка розкрила тему пластилінового живопису та познайомила колег із його основними техніками.

Ричко Вікторія Костянтинівна, викладач Луцького педагогічного коледжу, познайомила педагогів із такими техніками малювання, як зентангл та пуантилізм. Фото без описуТакож учасники семінару спробували працювати у даних техніках.

На завершення Червінська Наталія Леонтіївна нагадала про основні вимоги, які ставить перед педагогами Державний стандарт базової середньої освіти саме щодо мистецької галузі. Спікерка зосередила увагу присутніх на особливостях оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти у 5-6 класах Фото без описуНУШ з інтегрованого курсу «Мистецтво». Також було обговорено питання заповнення класних журналів.

В результаті зустрічі 25 педагогів вдосконалили власну професійну майстерність та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом у 8 годин.

Висловлюємо щиру вдячність Наталії Леонтіївні й  усім долученим спікерам та тренерам.

Фотоальбом


« повернутися

Вхід для адміністратора