Семінар-тренінг «Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти в громадянській та історичній освітній галузі в умовах НУШ»

Дата: 17.11.2022 10:51

15 листопада 2022 року для вчителів історії та правознавства Маневицької селищної ради в онлайн-форматі  був проведений 6-годинний семінар-тренінг «Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти в громадянській та історичній освітній галузі в умовах НУШ».  Розробник програми, Олевська  Ірина  Ігорівна, завідувач  відділу  гуманітарних дисциплін Волинського інституту післядипломної  педагогічної освіти.  Необхідність семінару-практикуму зумовлена потребою підвищення кваліфікації вчителів громадянської та історичної освітньої галузі в підготовці їх до роботи за новим Державним стандартом базової середньої освіти в контексті нових підходів до реалізації компетентнісного потенціалу освітньої галузі, вимог до обов’язкових результатів навчання учнів.

Ірина  Ігорівна ознайомила присутніх із змістом нового Державного стандарту базової середньої освіти,  навичками оцінювання результатів навчання учнів 5-х класів у Новій українській школі,  розумінням відмінностей між модельними та навчальними програмами. Учасники семінару працювали над вмінням розробляти навчальну програму й навчальні матеріали на основі модельних програм.

В результаті зустрічі 24 педагоги вдосконалили власну професійну майстерність та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом у 6 годин.

Висловлюємо щиру вдячність Ірині Ігорівні Олевській за професійно проведений семінар-тренінг та приділену увагу педагогам Маневицької громади, а також за відданість улюбленій справі та уміння ділитись дорогоцінним досвідом.