Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, трудового навчання, інформаційних технологій та англійської мови

Дата: 14.12.2022 19:05

10 грудня 2022 року відбувся ІІ (територіальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, трудового навчання, інформаційних технологій та англійської мови, в якому взяли участь 36 учнів 6-11 класів з математики, 16 учнів 8-11 класів з англійської мови, 16 учнів 9,11 класів з трудового навчання, 21 учень 8-11 класів з інформаційних технологій. За рішенням журі визначені  результати ІІ етапу. Щиро вітаємо усіх учасників олімпіад, призерів і вчителів, які підготували переможців.

З математики переможцями визначені учні закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради:

• Хомич Світлана, учениця 6 класу Куклинського ліцею(вчитель Чебелюк І.С.);
  • Романюк Дарина, учениця 7 класу Черевахівської гімназії (вчитель Радчук О.Т.);
  • Лісовецька Діана, учениця 8 класу Оконського ліцею(вчитель Хомич Н.І.);
  • Чех Артем, учень 9 класу Маневицького ліцею №2(вчитель Сопронюк С.М.);
  • Сонюк Никита, учень 10 класу Великояблуньківського ліцею (вчитель Радчук Т.С.);
  • Лемещук Каріна, учениця 11 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Панько С.В.).
  • Протокол 6 клас
  • Протокол 7 клас
  • Протокол 8 клас
  • Протокол 9 клас
  • Протокол 10 клас
  • Протокол 11 клас

З англійської мови переможцями визначені учні закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради:

• Севастянюк Соломія, учениця 8 класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей»(вчитель Туревич Н.І.);
  • Черчик Юлія, учениця 9 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка(вчитель Левко О.А.);
  • Крисик Марія, учениця 10 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка(вчитель Ткачук Т.М.);
  • Косянчук Анастасія,  учениця 11 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Товпаш Л.П.).

З трудового навчання переможцями визначені:

З інформаційних технологій переможцями визначені:

• Шевчук Дмитро, учень 8 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Метенчук В.І.);
  • Бордейчук Анна, учениця 9 класу Оконського ліцею (вчитель Харчук І.В.);
  • Гаврилюк Катерина, учениця 11 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»(вчитель Байрук Л.О.);
  • Дерлюк Артур, учень 10 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Метенчук В.І.).
  • Протокол 8 клас
  • Протокол 9 клас