Відбувся семінар-практикум вчителів інклюзивних класів

Дата: 09.01.2023 08:42

4-5 січня 2023 року на базі Маневицького ІРЦ відбувся семінар-практикум вчителів інклюзивних класів на тему "Взаємодія учасників освітнього процесу у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами". На зустрічі колег звучали дискусії щодо правильного підходу до кожної дитини.

На семінарі педагоги розглянули такі питання:

1. Діти з особливими освітніми потребами – активні учасники освітнього процесу (Доля Альона Іванівна – директор Маневицького ІРЦ);
  2. Особливості освітньої діяльності асистента та педагогів з дітьми з ООП для досягнення поставлених цілей (Олексюк Наталія Михайлівна – асистент вчителя Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка)
  3. Інклюзивна компетентність вчителя  іноземної мови в новій українській школі (Здрок Юлія Миколаївна – вчитель англійської мови, Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка)
  4. Моделі співпраці вчителя та асистента вчителя (Портянко Юлія Володимирівна – вчитель початкових класів, Романюк Олександр Романович – асистент вчителя Бережницька гімназія-філія ОЗЗСО "Троянівський ліцей");
  5. Методи роботи асистента вчителя з вчителем для створення позитивної взаємодії в інклюзивному класі (Чех Вікторія Юріївна – асистент вчителя, Федорчук Олена Анатоліївна  –  класний керівник ОЗЗСО "Цмінівський ліцей";
  6. Особистісно-орієнтоване спрямування освітнього процесу в інклюзивному класі (Рубчинська Тетяна Сергіївна – асистент вчителя,         Демидюк Наталія Миколаївна вчитель початкових класів – вчитель ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»)
  7. Підсумок роботи семінару-практикуму (Доля Альона Іванівна – директор Маневицького ІРЦ).