9 січня у Маневицькій ДЮСШ пройшов теплий родинний матч

Дата: 12.01.2023 09:23

9 січня у Маневицькій ДЮСШ пройшов теплий родинний матч, а саме - дербі між дівчатками 2010-2011 р.н. та їх батьками. Неймовірно щира та радісна атмосфера панувала на майданчику. І діти, і дорослі отримали максимально позитивні емоції, що дуже важливо в цей нелегкий час. Гра була цікава та напружена. Основний рахунок завершився нічиєю 6:6. І лише серія післяматчевих пенальті визначила переможця, яким стали вже майже професійні спортсменки - вихованки спортшколи. У батьків просто не було шансу на виграш! По завершенню товаристської зустрічі діти отримали кубок, золоті медалі та солодкі подарунки. Батьки теж були нагороджені медалями за почесне 2 місце. Щиро дякує організаторам таких класних матчів, тренерам, діткам і їх батькам. Також велику вдячність шлемо ЗСУ за можливість проводити такі позитивні зустрічі та змагання.                                  .