Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

Дата: 18.01.2023 16:16

15 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Маневицьку громаду представляли: Зінчук Діана, учениця 8 класу Костюхнівського ліцею, Бак Леонід, учень 8 класу Будківського ліцею, Білінська Оксана, учениця 8 класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей»,  Дерлюк Юхим, учень 10 класу Будківського ліцею.  ІІІ етап олімпіади з географії проводився з використанням дистанційних технологій. Учениця 8 класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Білінська Оксана зайняла ІІІ місце. Щиро вітаємо Білінську Оксану  та Медведюк Людмилу Василівну, вчителя географії ОЗЗСО «Троянівський ліцей» з перемогою!

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад проводиться з 10 січня по 15 лютого 2023 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №26 Луцької міської ради» очно з використанням дистанційних технологій. У обласному етапі Олімпіад візьмуть участь 57 учнів закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради. Бажаємо учасникам ІІІ етапу Олімпіад успіхів, нових звершень та перемог!