Вітаємо переможців І етапу ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 02.02.2023 18:18

На виконання Указу Президента України від 22 березня 2002 року №284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості» та з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді відділом освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради був проведений  І етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений Шевченківським дням, на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

Цьогоріч на Конкурс було подані роботи учнів Куклинського ліцею, Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, Новорудської гімназії-філії ОЗЗСО «Тоянівський ліцей», Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва.  Серед представлених робіт було відзначено змістовні, грамотно оформлені роботи, які повністю відповідають критеріям оцінювання таким, як актуальність та новизна теми, здатність автора збирати, систематизувати й аналізувати джерела та літературу, уміння висловлювати думку, робити висновки й узагальнення, дотримання вимог правопису.

Переможцями І етапу ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» журі визначили:

• у номінації «Історія України і державотворення» учениць 10 класу Куклинського ліцею Бусел Дарину та Чебелюк Тетяну (науково-дослідницька робота «Дві війни Романа або війна без прикрас» – І місце, вчитель Макарчук Леся Федорівна;
  • у номінації «Література» І місце посіла Чебелюк Тетяна, учениця 10 класу Куклинського ліцею (есе «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!», вчитель Ільїна Віра Іванівна);

ІІ місце – учасники літературно-драматичного гуртка Новорудської гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Маневицької селищної ради: Левчик Яна (9 клас), Сачук Наталія (9 клас), Сахарчук Юліана (8 клас), Пилипчук Яна(7 клас), Левчик Ірина (7 клас), Більчик Ангеліна (7 клас), Левчик Тетяна (6 клас), Сачук Анна (5 клас) (збірник творчих робіт учасників літературно-драматичного гуртка «Народ мій є! Народ мій завжди буде!» «Народ мій є! Народ мій завжди буде!», вчитель Савчук Тетяна Іванівна);

ІІІ місце – Фурсік Софія, учениця Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Маневицької селищної ради (стаття «Воїни тилу», вчитель Козак Олена Валеріївна);

ІІІ місце – Смічик Тарас, вихованець зразкової літературної студії «Первоцвіт» Маневицького центру творчості дітей та юнацтва (вірш «Подвиг», керівник зразкової літературної студії Боричевська Любов Федорівна);

ІІІ місце – Кушніренко Марина, вихованка зразкової літературної студії «Первоцвіт» Маневицького центру творчості дітей та юнацтва (вірш «Розбиті мрії», керівник зразкової літературної студії Боричевська Любов Федорівна).

Щиро вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо учням-переможцям та їхнім педагогам здоров’я, наснаги та подальших творчих звершень!