25 лютого у Маневицькій громаді відбулося відразу два масштабних заходи зі спортивного орієнтування

Дата: 28.02.2023 16:15

25 лютого у приміщенні Маневицького ліцею №2 відбулося відразу два масштабних заходи:   Відкриті особисті змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях серед молоді Маневиччини, а також Обласні змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях. Обидва заходи були присвячені пам'яті Героя України Андрія Снітка, який своїм подвигом прославив саме Маневицький край. Вічна пам’ять та слава Герою!

На офіційному відкритті та при нагородженні учасників вітали Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, заступник директора Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради Алла Корнійчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради Олена Демчук, директорка Маневицького ЦТДЮ Валентина Ковальчук, директорка закладу, який приймав гостей, Маневицького ліцею №2 Жанна Таран. Приємно, що до присутніх особисто зміг звернутися воїн білоруського полку імені Кастуся Калиновського ЗСУ Олег "Альгерд" Овчинников, який захищає незалежність України і зовсім нещодавно повернувся з героїчного міста  Бахмут.

На Обласні змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях, зініційовані Волинським ЦНПВТК, до Маневицького ліцею №2 з’їхалося близько 500 учасників, серед яких юні маневичани з гідністю вибороли призові місця:

група ж-12: 3 місце - Копанько Романа, Маневицький ліцей 2;

група ч- 10: 3 місце - Друзюк Владислав, Маневицький ЦТДЮ;

група ч-16: 2 місце Тимощук Олександр, Маневицький ліцей 2;

група ч-21: 2 місце - Бусел Андрій, Маневицький ЦТДЮ; 3 місце - Кучерук Володимир, Комарівський ліцей.

У Відкритих особистих змаганнях зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях серед молоді Маневиччини, організованих Маневицьким ЦТДЮ,  взяли участь 195 спортсменів із 15 закладів освіти Маневицької селищної ради.

Результати змагань:

група ЧЖ - 10:

1 місце - Битвак Роман та Старко Мілана, Маневицький ліцей №2) ;

2 місце - Друзюк Владислав та Смічик Дарина, Маневицький ЦТДЮ;

3 місце - Шишолик Владислав, Черевахівська гімназія та Чернюк Ангеліна, Маневицький ліцей №2.

група ЧЖ - 12:

1 місце - Лопушик Сергій та Солованюк Анастасія, Маневицький ліцей №2;

2 місце - Мельникович Владислав, Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка та Город Соломія, Комарівський ліцей;

3 місце - Германюк Дмитро та Германюк Ілона, ЗЗСО ОЗ "Троянівський ліцей".

група ЧЖ-14:

1 місце - Мельник Антон та Копанько Романа, Маневицький ліцей №2;

2 місце - Смічик Богдан, Черевахівська гімназія та Лагода Софія, Маневицький ЦТДЮ;

3 місце - Матвійчук Дмитро, Оконський ліцей та Чубай Вікторія, Маневицький ліцей №2.

Група ЧЖ-16:

1 місце - Тимощук Олександр, Маневицький ліцей №2 та Скороход Катерина, Маневицький ЦТДЮ;

2 місце - Чех Артем та Кирда Кіра, Маневицький ЦТДЮ;

3 місце - Овдійчук Денис та Тимощук Анна, Маневицький ЦТДЮ.

Група ЧЖ-21:

1 місце - Бусел Андрій та Шишолік Мирослава, Маневицький ЦТДЮ;

2 місце - Сьомак Оксана, Маневицький ліцей №2 та Кучерук Володимир, Комарівський ліцей;

3 місце - Скороход Василь, Маневицький ЦТДЮ та Ткачук Анастасія, Великояблуньківський ліцей.

Щиро вітаємо переможців та призерів обох змагань! Усім учасникам дякуємо за участь. Бажаємо нових високих перемог!

Висловлюємо вдячність за пророблену роботу та організацію Маневицькому ЦТДЮ, Маневицькому ліцею №2, а також співорганізаторам Волинському обласному центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.