A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

Інформатика в дистанційному вимірі

Дата: 03.03.2023 09:45
Кількість переглядів: 256

    Фото без опису   Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради 1 березня 2023 року в онлайн-форматі був проведений семінар-практикум для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради  «Інформатика в дистанційному вимірі».

    Вітальним словом семінар консультант Центру професійного розвитку Володимир Лукашук, який і виступив модератором та організатором зустрічі колег. Володимир Лук’янович акцентував увагу присутніх на професійному розвитку учителів, їх готовності до реалізації інноваційних підходів у навчанні.  Була приділена увага роботі з обдарованими дітьми. Відмічена робота  вчителя інформатики  ЗЗСО «Маневицький ліцей» №1 імені Андрія Снітка Валерія Метенчука, яка дала  прекрасний результат: Дерлюк Артур, Олексюк Віолетта, Шевчук Дмитро посіли відповідно два других та третє місце під час проведення ІІІ етапу обласної олімпіади з інформаційних технологій. Це найкращий результат в громаді.

      Про роботу спільноти вчителів інформатики та особливості проведення олімпіад та конкурсів з інформатики у 2022-2023 н.р. інформував Метенчук Валерій Іванович – голова спільноти вчителів інформатики, вчитель інформатики Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка.

До роботи семінару були залучені  вчителі інформатики Маневицької громади, а саме:

Побєда Юлія – вчитель інформатики Опорного закладу загальної середньої освіти «Троянівський ліцей» спробувала разом з колегами знайти відповідь на питання «Як зацікавити учнів з інформатики під час онлайн-навчання?»;

Харчук Ірина – вчитель інформатики ЗЗСО «Оконський ліцей» привернула увагу присутніх до особливостей оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу;

Редько Віта – вчитель інформатики ЗЗСО «Граддівська гімназія» висвітлила питання «Використання цифрових технологій для розвитку критичного мислення учнів 5 класу»;

Сачук Ольга – вчитель інформатики «Новорудська гімназія-філія» – привернула увагу колег до різних форм та методів проведення практичних робіт на уроках інформатики під час дистанційного навчання.

      По завершенню семінару усі учасники мали можливість обмінятись думками щодо проведення уроків у дистанційному форматі, поділитися власними напрацюваннями, отримати ґрунтовні відповіді на питання від консультанта Центру та голови спільноти.      


« повернутися

Вхід для адміністратора