Відбувся ІІ етап фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький гарт-2023"

Дата: 06.05.2023 14:43

5 травня 2023 року на базі спортивного комплексу Маневицького ліцею №2 відбувся ІІ етап фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів «Козацький гарт-2023». У заході взяли участь 182 учні 5-10 класів закладів загальної середньої освіти. Фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів проводився з метою  залучення учнів до цікавих, сучасних видів фізичної активності; підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом, популяризації історичних знань для пізнання історії та спортивних досягнень України. Урочистим вітальним словом фестиваль відкрили Олександр Гаврилюк, голова Маневицької селищної ради та Олена Демчук, в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради. Вони наголосили, що проведення таких заходів свідчать про відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Святковий настрій подарували учні 1-4 класів Маневицького ліцею №2, які для учасників та гостей фестивалю представили флешмоб та танець козаків.

Програма змагань включала види змагань: естафета з перешкодами, валуни, футбоулинг, метання мішечка з піском, конкурс знавців історії України (історії козацтва), спортивних досягнень за часів незалежної України (вікторина).

За рішенням суддівської колегії переможцями ІІ етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів «Козацький гарт-2023» серед ліцеїв визначені команди учнів:

І місце – Маневицького ліцею №2;

ІІ місце – Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка;

ІІІ місце – Оконського ліцею.

Серед гімназій переможцями стали команди учнів:

І місце – Бережницької гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей»;

ІІ місце – Черевахівської гімназії;

ІІІ місце – Граддівської гімназії.

В особистому заліку за результатами виконання завдань рубежів переможцями визначені команди учнів закладів освіти:

«Конкурс знавців історії» - І місце – Будківський ліцей;

Бережницька гімназія-філія ОЗЗСО «Троянівський ліцей»;

ІІ місце – Куклинський ліцей; Граддівська гімназія;

ІІІ місце – Маневицький ліцей №2; Лісівська гімназія.

«Естафета з перешкодами»:

І місце – Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка, Черевахівська гімназія;

ІІ місце – Комарівський ліцей; Бережницька гімназія-філія ОЗЗСО «Троянівський ліцей»;

ІІІ місце – Маневицький ліцей №2; Лісівська гімназія.

«Валуни»

І місце - Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка;  Черевахівська гімназія;

ІІ місце - Маневицький ліцей №2; Бережницька гімназія-філія ОЗЗСО «Троянівський ліцей»;

ІІІ місце – ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»; Граддівська гімназія.

«Метання мішечка з піском»

І місце – Великояблуньківський ліцей; Бережницька гімназія-філія ОЗЗСО «Троянівський ліцей»;

ІІ місце - Маневицький ліцей №2; Граддівська гімназія;

ІІІ місце – Оконський ліцей; Лісівська гімназія;

«Футбоулинг»

І місце - Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка; Костюхнівський ліцей; Черевахівська гімназія;

ІІ місце - Бережницька гімназія-філія ОЗЗСО «Троянівський ліцей»;

ІІІ місце - Маневицький ліцей №2; Кулинський ліцей; Чарторийський ліцей; ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»; Колодіївська гімназія.

Учасники змагань показали високу спортивну майстерність, витривалість та командний дух. Команди учнів закладів освіти, які посіли призові місця в заході, нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради.

Вітаємо команди учнів закладів освіти, переможців та призерів ІІ етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів «Козацький гарт-2023»! Висловлюємо подяку вчителям фізичної культури за підготовку учнів до фестивалю. Бажаємо успіхів, нових звершень та перемог! Команді учнів Маневицького ліцею №2 бажаємо гідно представити Маневицьку громаду на обласному фестивалі!

фотоальбом фестивалю