Пройшов відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнівської молоді Маневиччини

Дата: 15.05.2023 10:02

10-11 травня проходив відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнівської молоді Маневиччини.

Середня (13 роїв) та старша (12 роїв) вікові групи учасників гри "Сокіл" ("Джура"), мали можливість пройти етапи заплановані організаторами змагань.

-"Впоряд"

-"Відун"

-"Домедична допомога"

- "Смуга перешкод"

-"Пластун"

-"Стрільба"

У нелегких, але захоплюючих перегонах маємо такі результати в загальному заліку:

У середній віковій групі:

І місце - Рій "Крук" Маневицького ліцею №2 Курінь імені Остафія Ружинського (виховник Оксана Сьомак);

ІІ місце - Рій "Соколята" Черевахівської гімназії (виховник Валентина Басюк );

ІІІ місце - Рій "Січовики" Великояблунківського ліцею (виховник Любов Деркач).

У старшій віковій групі:

І місце - Рій "Патріот" Великояблунківського ліцею (виховник Сергій Ткачук);

ІІ місце - Рій "Воля"Рій "Воля" Маневицький ліцей 1 ім. Героя України Андрія Снітка (виховник Алла Іщик);

ІІІ місце - Рій "Отамани" Куклинського ліцею (виховник Анатолій Зінько).

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість!  Вітаємо переможців!