Команда з Маневицької громади серед призерів XX обласного турніру юних біологів

Дата: 24.05.2023 15:41

У  травні 2023 року на базі факультету біології та лісового господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся ювілейний XX обласний турнір юних біологів.  У турнірі брали участь 13 учнівських команд, що продемонстрували високий рівень знань, уміння працювати в команді та вести полеміку, толерантність, але найголовніше – захоплення біологією. Команда Маневицької громади посіла ІІІ призове місце! Перемогу  для Маневицької громади здобувала команда у наступному складі:

Ковбасюк Юлія,учениця 11класу Маневицького ліцею №2;

Кондратюк Ілона,учениця 10 класу Маневицького ліцею №2;

Доля Мирослава, учениця 10 класу Маневицького ліцею №2;

Мусійчук Анна, учениця 10 класу Маневицького ліцею №2;

Корольчук Уляна, учениця 11 класу Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка.

Керівник команди: Шворак Оксана Іванівна, вчитель біології Маневицького ліцею №2.

Щиро вітаємо талановитих дітей, керівника команди, а також прекрасних педагогів Оксану Герговську (Маневицький ліцей №2) та Руслану Бондар (Маневицький ліцей №1), які готували до роботи в команді своїх вихованців. Щиро бажаємо нових досягнень!