З Днем знань!

Дата: 01.09.2023 16:59

Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки! Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. В цей день, дозвольте від щирого серця привітати усіх жителів Маневицької громади із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до найвищих вершин, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні вчителі, вихователі, тренери, працівники, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Батьківщини.

Велика подяка та низький уклін нашим захисникам за мирне небо, за можливість сьогодні почати новий навчальний рік! Віримо у Вас, чекаємо вдома з Перемогою! Попри всі негаразди все буде Україна! Ми на своїй землі, Бог з нами і посеред нас!

Зі святом Вас, шановне товариство!!!

З повагою

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                                                                    Маневицької селищної ради Валерій Марчук                                                                 та колектив відділу освіти, молоді та спорту                                                                     Маневицької селищної ради.