Відбувся турнір з міні-футболу

Дата: 11.09.2023 14:55

10 вересня 2023 року на майданчику зі штучним покриттям Маневицької ДЮСШ  проведений турнір з міні-футболу серед дітей 2012 р.н. і молодші. З нагоди Дня фізичної культури та спорту    почесною грамотою голови Маневицької селищної ради було нагороджено Дулько Юлію Михайлівну, заступника директора з навчально-тренувальної роботи Маневицької ДЮСШ. Подяками начальника відділу освіти, молоді та спорту були відзначені тренери-викладачі спортивної школи - Цикалюк Ліана Юріївна, Мосійчук Олександр Леонідович та Півовар Богдан Миколайович.

Завдяки злагодженій грі перемогу в турнірі здобула команда Маневицької ДЮСШ-1 (хлопчики). Срібні нагороди залишилися у вихованок Маневицької ДЮСШ (дівчатка), а бронзовими призерами стала команда Любешівської ДЮСШ!

Вітаємо переможців та призерів, а також їх тренерів! Турнір проводився з благодійною метою, задля збору коштів на підтримку тренера-викладача Маневицької ДЮСШ, який перебуває на довготривалому лікуванні.