21.09.2023 р. проведено семінар-практикум з педагогами природничої освітньої галузі «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів НУШ: природнича освітня галузь»

Дата: 25.09.2023 08:40

Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради 21 вересня 2023 року в онлайн-режимі  було проведено  семінар-практикум  для вчителів природничих дисциплін на тему: «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів НУШ: природнича освітня галузь». Розробник програми: Григор’єва  Наталія Володимирівна, завідувач відділу природничих дисциплін Волинського ІППО. Семінар-практикум було проведено з метою сприяння професійного розвитку вчителів природничої освітньої галузі, їх готовності до реалізації завдань Державного стандарту базової середньої освіти щодо оцінювання навчальних досягнень учнів. Наталія Володимирівна звернула увагу учасників на потребу підготовки педагогів до реалізації змін у філософії та системі оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до концепції «Нова українська школа». Опанування новітніми практиками, технологіями, формами та методами професійної діяльності в системі оцінювання навчальних досягнень учнів забезпечить розвиток компетентності педагогів у побудові власної системи підтримки навчання учнів.

У семінарі взяли участь 26 вчителів закладів освіти Маневицької селищної ради.

Кожен слухач семінару отримав сертифікат підвищення кваліфікації обсягом 6 годин .