Вітаємо працівників закладів освіти з професійним святом!

Дата: 30.09.2023 17:07

Шановні освітяни!

Красива осінь вишиває клени, а перший день жовтня дарує нам тепле і радісне свято – День працівників освіти. Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Цьогорічне свято особливе, адже проходить в час повномасштабної війни з російським агресором. Сьогодні важливо пам’ятати, якою дорогою ціною ми платимо за можливість навчати дітей. Наші педагоги довели усьому світу, що українці – найінтелектуальніша нація, що наші діти – найрозумніші, а ми – єдині.

Бажаємо міцного здоров’я, миру і злагоди, щастя, трудової наснаги, енергійності, здійснення мрій і задумів. Хай Ваш життєвий лан колоситься добірним врожаєм, повниться квітами людської поваги та шани, а обрії Вашого життя виблискують найяскравішими барвами віри, надії та впевненості у завтрашньому дні.

Бажаємо Вам, колеги, нових творчих здобутків, достойно виховувати молоде покоління у дусі патріотизму і любові. Нехай кожен успіх Ваших вихованців буде гордістю Вашого серця. Миру Вам і Перемоги для України.

Начальник відділ освіти, молоді та спорту              Валерій Марчук

Голова профспілки працівників освіти                     Валентина Смальчук