10 жовтня 2023 року в онлайн-режимі було проведено семінар-тренінг для вчителів зарубіжної літератури на тему: «Інноваційні технології викладання зарубіжної літератури в НУШ як фактор професійного розвитку педагога»

Дата: 13.10.2023 15:21

Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради,  10 жовтня 2023 року в онлайн-режимі  було проведено  семінар-тренінг  для вчителів зарубіжної літератури на тему: «Інноваційні технології викладання зарубіжної літератури в НУШ як фактор професійного розвитку педагога». Розробник програми: спікер – Степанюк Світлана Олександрівна, методист відділу гуманітарних дисциплін Волинського ІППО. Зустріч було проведено з метою сприяння професійного розвитку вчителів зарубіжної літератури, їх готовності до реалізації завдань Державного стандарту базової середньої освіти щодо оцінювання навчальних досягнень учнів. Світлана Олександрівна звернула увагу на потребу в підготовці педагогів до реалізації змін у системі оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до концепції «Нова українська школа». Учасники тренінгу опанували новітні практики, технології, форми та методи професійної діяльності в системі оцінювання навчальних досягнень учнів, що забезпечить розвиток компетентності педагогів у побудові власної системи підтримки навчання учнів. Педагоги оволоділи навичками оцінювання результатів навчання учнів 5-х класів у Новій українській школі, шляхами використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання, методи командної та групової роботи.

У семінарі взяли участь 12 вчителів закладів освіти Маневицької селищної ради.

Кожен слухач семінару отримав сертифікат підвищення кваліфікації обсягом 6 годин .

Щиро дякуємо спікерам за змістовну та корисну зустріч!