Проведено семінар вчителів фізичної культури "Контроль за станом здоров’я дитини під час уроку"

Дата: 20.10.2023 15:10

Згідно з планом роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маневицької селищної ради 20 жовтня 2023 року відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури закладів освіти Маневицької селищної ради "Контроль за станом здоров’я дитини під час уроку".

Вітальним словом до учасників семінару звернулась консультант КУ «ЦПРПП» Маневицької селищної ради Іщик Юлія Василівна, яка і виступила  модератором зустрічі. Особливу увагу Юлія Василівна звернула на проведення в цьому році ХХІХ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», адже однією з номінацій цієї виставки є номінація «фізкультурна освітня галузь» та нагадала про основні вимоги  Положення.

Чернюк Ігор Максимович – голова спільноти вчителів фізичної культури, продовжив роботу семінару, поділившись своїми напрацюваннями з питань контролю за станом здоров’я учнів під час уроків фізичної культури.

Одна з найбільш актуальних проблем на уроках - це запобігання травматизму. «Для попередження травматизму під час занять фізичною культурою слід визначити причини, умови та обставини отримання травм, які здобувачі освіти можуть отримати під час виконання різних вправ» - зауважив Квач Сергій Стахович, вчитель фізичної культури ОЗЗСО «Троянівський ліцей». Про фізичне виховання як важливу умову здорового способу життя  з учасниками семінару поділився Кушнір Сергій Адамович, вчитель фізичної культури Черевахівської гімназії.

На завершення науково-практичного семінару педагоги обмінялись досвідом щодо оцінювання учнів різних груп здоров’я, обговорили умови проведення спортивно-масового заходу Cool Games.

Щира вдячність нашим педагогам за активну участь в роботі семінару, змістовне висвітлення питань та особлива подяка нашим захисникам, які дають нам можливість працювати.