Участь в онлайн-нараді з питань надання освітньої субвенції щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Дата: 19.10.2023 15:32

Проведено онлайн-нараду з питань надання освітньої субвенції щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників: керівників (директорів, заступників директорів) та учителів ЗЗСО, які забезпечують реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти у 2023 - 2024 н. р.

Розробник програми, спікер - Валентина Вітюк, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з науково-методичної та навчальної діяльності Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Метою заходу є надання методичної допомоги учителям, які впроваджують засади Нової української школи та підвищення їх кваліфікаційного рівня. Також було зазначено, що цьогоріч учителі 5 - 6 класів зможуть пройти підготовку держкоштом. Наразі відомо, що за основу взято модель підготовки, за якою навчали вчителів початкових класів у 2018 році. Основою для навчань стануть чинні типові програми підвищення кваліфікації. Але особливу увагу приділять наступним темам:

- реалізація Концепції Нової української школи в базовій середній освіті;

- оцінювання навчальних досягнень учнів (актуалізується завершенням у 2024 році І циклу базової освіти НУШ) ;

- сучасні підходи до навчання в Новій українській школі;

- психолого-педагогічні умови та технології організації освітнього процесу НУШ в умовах воєнних дій.

Щиро дякуємо Валентині Вітюк за змістовну, цікаву, корисну та продуктивну зустріч!