Відбувся ІІ етап XXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 21.11.2023 12:58

18 листопада у онлайн форматі відбувся ІІ етап XXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради. Мета проведення Конкурсу - сприяння  утвердження  статусу української мови як державної,  піднесення її престижу,  виховання у учнівської молоді поваги до мови свого народу. Учасниками заходу були 85 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За рішенням журі визначені  результати ІІ етапу Конкурсу. Щиро вітаємо усіх учасників Конкурсу, призерів та вчителів, які підготували переможців.

Переможцями визначені учні закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради:

1. Федінчик Наталія, учениця 3 класу Костюхнівського ліцею, І місце (вчитель Савчук Ю.С.)
  2. Дерлюк Ольга, учениця 3 класу Лісівської гімназії, ІІ місце (вчитель Пугінець С.О.)
  3. Білітюк Ульяна, учениця 3 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей», ІІІ місце (вчитель Гаврилюк О.Ф.)
  4. Лісовецький Матвій, учень 3 класу Черевахівської гімназії, ІІІ місце (вчитель Ткачук Р.В.)
  5. Недбало Дарина, учениця 4 класу  Черевахівської гімназії, І місце (вчитель Басалка А.М.)
  6. Лижнюк Анастасія, учениця 4 класу Маневицького ліцею №2, ІІ місце (вчитель Карпук О.В.)
  7. Макарчук Ольга, учениця 4 класу Комарівського ліцею, ІІІ місце вчитель (Будь М.В.)
  8. Махновець Софія, учениця 4 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, ІІІ місце (вчитель Мізюк В.І.)
  9. Германюк Артем, учень 5 класу Будківського ліцею, І місце (вчитель Кудкудак М.В.)
  10. Потішук Вікторія, учениця 5 класу Черевахівської гімназії, ІІ місце (вчитель Крищук О.Д.)
  11. Рель Софія, учениця 5 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка,   ІІІ місце (вчитель Секеда С.М.)
  12. Бритвак Роман, учень 5 класу Маневицького ліцею №2, ІІІ місце (вчитель Кулініч С.А.)
  13. Деркач Олександр, учень 6 класу Граддівської гімназії, І місце ( вчитель Деркач Л.П.)
  14. Білітюк Богдана, учениця 6 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»,  ІІ місце (вчитель Мельник О.А.)
  15. Дерлюк Ірина, учениця 6 класу Лісівської гімназії, ІІІ місце (вчитель Михальчук А.І.)
  16. Куран Марта, учениця 7 класу Оконського ліцею, І місце (вчитель Якимчук Р.М.)
  17. Касьян Вікторія, учениця 7 класу Маневицького ліцею №2, ІІ місце (вчитель Чміль І.Л.)
  18. Левчик Тетяна, учениця 7 класу Новорудської гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей», ІІ місце (вчитель Савчук Т.І.)
  19. Кушнір Діана, учениця 7 класу Будківського ліцею, ІІІ місце (вчитель Кудкудак М.В.)
  20. Деркач Анна, учениця 7 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка,   ІІІ місце (вчитель Зощук Л.М.)
  21. Мельник Анна, учениця 8 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка,   І місце (вчитель Мандзюк О.В.)
  22. Крищук Марина, учениця 8 класу Маневицького ліцею №2, ІІ місце (вчитель Кулініч С.А..)
  23. Вознюк Дарина, учениця 8 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»,  ІІ місце (вчитель Мельник О.А.)
  24. Романюк Діна, учениця 8 класу Черевахівської гімназії, ІІІ місце (вчитель Слупачик С.О.)
  25. Ланова Єва, учениця 8 класу Оконського ліцею, ІІІ місце (вчитель Якимчук Р.М.)
  26. Шевчук Софія, учениця 9 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»,  І місце (вчитель Вознюк О.О.)
  27. Олексюк Віолетта, учениця 9 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка,  ІІ місце (вчитель Кушко О.Л.)
  28. Лісовецька Діана, учениця 9 класу Оконського ліцею, ІІІ місце (вчитель Ткачук В.О.)
  29. Дерлюк Анастасія, учениця 3 класу Лісівської гімназії, ІІІ місце (вчитель Літвінович С.І.)
  30. Черчик Юлія, учениця 10 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка,   І місце (вчитель Цвітенко В.М.)
  31. Левчик Яна, учениця 10 класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей», ІІ місце (вчитель Товмасян Т.А.)
  32. Мартинюк Дмитро, учень 10 класу Будківського ліцею, ІІІ місце (вчитель Касьян В.С..)
  33. Герасимчук Альбіна, учениця 11 класу Костюхнівського ліцею, І місце (вчитель Конотопчик О.М..)
  34. Марченко Вікторія, учениця 11 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей»,  ІІ місце (вчитель Мотрунчик Н.В.)
  35. Чміль Аліна, учениця 11 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка,  ІІІ місце (Мандзюк О.В.)