Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства та інформаційних технологій

Дата: 28.11.2023 10:40

25 листопада 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та інформаційних технологій, в якому взяли участь 11 учнів 9-11 класів з правознавства та 26 учнів 8-11 класів з інформаційних технологій. Щиро вітаємо усіх учасників олімпіад, призерів і вчителів, які підготували переможців.

З правознавства переможцями стали:

І місце – Зінчук Даша, учениця 9 класу Костюхнівського ліцею (вчитель Кондрацька Т. Г.)

ІІ місце – Корнись Христина, учениця 9 класу Чарторийського ліцею (вчитель Корнись О. О.)

ІІІ місце – Глюза Дарина, Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Шевчук Т. Д.)

ІІІ місце – Тиндик Марія, учениця 10 класу Будківського ліцею (вчитель Семенюк Ю. А.)

І місце – Дерлюк Юхим, учень 11 класу класу Будківського ліцею (вчитель Семенюк Ю. А.)

З інформаційних технологій переможцями стали:

І місце – Вейна Тимур,  учень 8 класу Чарторийського ліцею (вчитель Вейна С.М.)

ІІ місце – Варчук Антон, учень 7 Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Ковальчук В. А.)

ІІІ місце – Гаврилюк Андрій, учень 8 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель Байрук Л. О.)

ІІІ місце – Октисюк Дарина, учениця 8 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Фомін І. М.)

І місце –  Олексюк Віолетта, учениця 9 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Метенчук В. І.)

ІІ місце – Шевчук Софія, учениця 9 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель Байрук Л. О.)

ІІІ місце – Оніщук Артем, учень 9 класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей» (вчитель Побєда Ю. В.)

І місце –  Мотрунчик Ангеліна, учениця 10 класу Костюхнівського ліцею (вчитель Брой М. В.)

ІІ місце –  Федорчук Яна, учениця 10 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель Байрук Л. О.)

ІІІ місце – Ковбасюк Ірина, учениця 10 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Фомін І. М.)

І місце – Дерлюк Артур, учень 11 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Метенчук В. І.)

ІІ місце – Войтович Ілля, учень 11 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель Байрук Л. О.)

ІІІ місце – Вакуліч Владислав, учень 11 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Каращук В. М.)

ІІІ місце – Хітько Єлизавета, учениця 11 класу Чарторийського ліцею (вчитель Вейна Н. М.)