Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Дата: 05.12.2023 21:55

2 грудня 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, в якому взяли участь 40 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради. Щиро вітаємо усіх учасників олімпіади, призерів і вчителів, які підготували переможців.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

І місце – Левчик Тетяна, учениця 7 класу Новорудської гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей» (вчитель Савчук Т.І..)

ІІ місце – Білітюк Олена, учениця 7 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель Білітюк С.С.)

ІІІ місце – Кушнір Діана, учениця 7 класу Будківського ліцею (вчитель Кудкудак М.В.).

І місце – Вознюк Дарина, учениця 8 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель Мельник О.А.)

ІІ місце -  Семенюк Діана, учениця 8 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Цвітенко В.М.)

ІІІ місце – Ланова Єва, учениця 8 класу Оконського ліцею (вчитель Якимчук Р.М.)

І місце – Шевчук Софія, учениця 9 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель Вознюк О.О.)

ІІ місце – Стрельчук Вікторія, учениця 9 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Кушнір А.М.)

ІІ місце – Секида Дарина, учениця 9 класу Колодіївської гімназії (вчитель Басюк І.О.)

ІІІ місце  - Кушнір Валерія, учениця 9 класу Будківського ліцею (вчитель Касьян В.С.)

ІІІ місце – Більчик Мар’яна,  учениця 9 класу Новорудської гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей» (вчитель Більчик Н.В.)

І місце – Хомич Тетяна, учениця 10 класу Куклинського ліцею (вчитель Ільїна В.І.)

ІІ місце – Ляшук Анастасія, учениця 10 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Воронюк Л.А.)

ІІІ місце – Черчик Юлія, учениця 10 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Цвітенко В.М.)

І місце – Засєкіна Владислава, учениця 11 класу Маневицького ліцею №2 (Чирук С.В.)

ІІ місце – Герасимчук Альбіна, учениця 11 класу Костюхнівського ліцею (Конотопчик О.М.)

ІІІ місце – Фурсік Софія, учениця 11 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Цвітенко В.М.).