Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Дата: 18.12.2023 16:27

16 грудня 2023 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання в якому взяли участь 20 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. Щирі вітання переможцям. Вітаємо учнів та вчителів за підготовку до участі в олімпіаді, бажаємо натхнення та подальших перемог!

З трудового навчання переможцями стали:

І місце - Семенюк Денис, учень 11 класу Оконського ліцею (вчитель Кушнір В. Д.)

І місце - Фурсік Софія, учениця 11 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Стрельчук С. А.)

І місце - Єрмолов Дмитро, учень 9 класу Оконського ліцею (вчитель Кушнір В. Д.)

ІІ місце – Ільїн Максим, учениця 11 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (Коцар А. А.)

І місце - Дерлюк Анастасія, учениця 9 класу Лісівської гімназії (вчитель Дерлюк Т. А.)

ІІ місце - Радчук Наталія, учениця 11 класу Костюхнівського ліцею (вчитель Кондрацька Т. Г.)

ІІ місце - Хомич Назарій, учениця 9 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Каращук В. М.)

ІІ місце - Лісовецька Ангеліна, учениця 9 класу Черевахівської гімназії (вчитель Ремінська О. Р.)

ІІІ місце - Мельник Роман, учень 11 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (Вчитель Ляцевич С. В.)

ІІІ місце - Шолков Павло, учень 11 класу Великояблуньківського ліцею (вчитель Кантура В. О.)

ІІІ місце - Шкарлат Сніжана, учениця 11 класу Оконського ліцею (вчитель Кушнір В. Д.)

ІІІ місце - Шилак Дем’ян, учень 9 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (Хилюк В. О.)

ІІІ місце - Сонюк Давид, учень 9 класу Великояблуньківського ліцею (вчитель Кантура В. О.)

ІІІ місце - Колбасюк Марія, учениця 9 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Стрельчук С. А.)

ІІІ місце -  Бігун Софія, учениця 9 класу  Маневицького ліцею №2 ( вчитель Падалюк Ю. О.)