Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та математики

Дата: 18.12.2023 16:29

15 та 16 грудня 2023 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та фізики в якому взяли участь 79 учнів 6-11 класів закладів загальної середньої освіти. Щирі вітання переможцям. Вітаємо учнів та вчителів за підготовку до участі в олімпіаді, бажаємо натхнення та подальших перемог!

З математики переможцями стали:

І місце - Лахай Микола, учень 6 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Панько С. В.)

ІІ місце - Мартинюк Тетяна, учениця 6 класу Будківського ліцею (вчитель Лижнюк Л. Ф.)

ІІІ місце - Тригуба Тимофій, учень 6 класу Куклинського ліцею ( вчитель Чебелюк І. С.)

ІІІ місце - Товкач Христина, учениця 6 класу Оконського ліцею (вчитель Вацик В. В.)

І місце - Радчук Роза, учениця 7 класу Черевахівської гімназії (вчитель Стельмащук О. В.)

ІІ місце - Косар Владислав, учень 7 класу Маневицького ліцю №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Нерубайло С. Й.)

ІІІ місце - Куран Марта, учениця 7 класу Оконського ліцею (вчитель Вацик В. В.)

І місце - Романюк Діна, учениця 8 класу Черевахівської гімназії (вчитель Радчук О. Т.)

ІІ місце - Пивовар Артем, учень 8 класу Великояблуньківського ліцею (вчитель Радчук Т. С.)

ІІІ місце - Мельник Анна, учениця 8 класу Маневицького ліцю №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Савчук Н. М.)

ІІІ місце -  Макарчук Ніна, учениця 8 класу Куклинського ліцею ( вчитель Чебелюк І. С.)

ІІІ місце - Богдан  Марія, учениця 8 класу Чарторийського ліцею (вчитель Кузьмич  А. В.)

І місце - Кушнір Валерія, учениця 9 класу Будківського ліцею (вчитель Лижнюк Л. Ф.)

ІІ місце - Гапонюк Надія, учениця 9 класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей» (вчитель Гладун А. В.)

ІІІ місце - Зінчук Даша, учениця 9 класу Костюхнівського ліцею (вчитель Шолом Ю. І.)

ІІІ місце - Лісовецька Діана, учениця 9 класу Оконського ліцею (вчитель Хомич Н. І.)

І місце - Козюк Дарина, учениця 10 класу Маневицького ліцею №2 (вчитель Сопронюк С. М.)

ІІ місце - Мартинюк Дмитро, учень  класу Будківського ліцею (вчитель Оксенюк В. В.)

ІІІ місце - Метенчук Назар, учень 10 класу Маневицького ліцю №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Деркач М. П.)

І місце - Сонюк Никита, учень 11 класу Великояблуньківського ліцею (вчитель Радчук Т. С.)

ІІ місце - Романюк Артем, учень 11 класу Маневицького ліцю №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Савоник Н. В.)

ІІІ місце - Мотрунчик Віталій, Учень 11 класу ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель Коцар О. В.)

ІІІ місце - Поліщук Ангеліна, учениця 11 класу Маневицького ліцю №2 (вчитель Наумчук О. Ф.)

З фізики переможцями стали:

ІІІ місце - Доля Мирослава, учениця 11 класу Маневицького ліцю №2 (вчитель Деркач А. О.)

ІІІ місце – Дерлюк Юхим, учень 11 класу Будківського ліцею (вчитель Мазунік С. В.)

ІІ місце – Квбасюк Ірина, учениця 10 класу Маневицького ліцю №2 (вчитель Рудись Л. Л.)

ІІ місце - Олексюк Віолетта, учениця 9 класу Маневицького ліцю №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Бондар Л. І.)

ІІ місце - Лісовецька  Діана, учениця 9 класу Оконського ліцею (вчитель Харчук І. В.)

ІІ місце - Семенюк Діана, учениця 8 класу Маневицького ліцю №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Петлюк С. Л.)

ІІІ місце - Смічик Богдан, учень Черевахівської гімназії (вчитель Радчук О. Т.)

ІІ місце - Косар Владислав, учень 7 класу Маневицького ліцю №1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель Петлюк С. Л.)

ІІІ імісце - Зінчук Євгенія, учениця 7 класу ОЗЗСО «Троянівський ліцей» (вчитель Савчук Р. В.)

ІІІ місце - Пилипчук Іван, учень 7 класу Будківського ліцею (вчитель Касьян В. І.)