Відбулась інструктивно-методична нарада

Дата: 26.12.2023 15:46

26 грудня відбулась інструктивно-методична нарада в режимі онлайн-конференції, організована ВІППО.

З вітальним словом звернувся Олешко Петро Степанович, директор, кандидат історичних наук, професор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, який привітав колег з Різдвом Христовим та Новим роком.

Демянюк Олександр Йосипович, заступник директора з науково-педагогічної діяльності, акцентував увагу на графіку та форматі проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році.

Про алгоритм дій учасників ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів розповіла Свитка Наталія Валеріївна, старший викладач теорії та методики викладання шкільних предметів.

Вітюк Валентина Василівна, заступник директора з науково-методичної та навчальної діяльності, зупинилася на питаннях  підвищення кваліфікації педагогічних працівників: керівників та учителів ЗЗСО, які забезпечують реалізацію державного стандарту базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти у 2023/2024 навчальному році.

Дякуємо організаторам за корисну, пізнавальну та змістовну зустріч.