Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

Дата: 09.02.2024 19:19

9 лютого 2024 року у Центрі культури та дозвілля Маневицької селищної ради відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради.У колегії взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільної освіти, а також заступники керівників.

Зі звітом роботи за 2023 рік та пріоритетними завданнями на 2024 рік виступив Марчук Валерій Васильович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради. У своєму виступі Валерій Васильович наголосив на питаннях забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти, проведення ІІ етапу олімпіад та участі учнів у обласних олімпіадах, вказав на важливій ролі інклюзивної освіти, участі учнів у позашкільних та фізкультурно-оздоровчих заходах, а також зупинився на питаннях матеріально-технічного забезпечення закладів освіти. Також начальник відділу освіти, молоді та спорту окреслив важливі завдання розвитку освіти громади на 2024 рік: модернізація харчоблоків закладів освіти Маневицької селищної ради; доукомплектування та будівництво нових укриттів закладів освіти; якісне проведення НМТ; проведення інституційного аудиту двох закладів загальної середньої освіти; підготовка бази закладів загальної середньої освіти до третього етапу реформи освіти НУШ; облаштування ресурсних кімнат у закладах освіти; доукомплектування та модернізація матеріально-технічної бази закладів позашкільної освіти; покращення матеріально-технічної бази закладів дошкільної освіти; підвищення кваліфікації педагогічних та медичних працівників закладів освіти; запровадження електронного документообігу у закладах освіти; інформатизація закладів освіти; термомодернізація закладів освіти шляхом залучення міжнародних грантів; удосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи серед учнівської молоді Маневицької селищної ради; стимулювання закладів освіти щодо роботи з подолання освітніх втрат; проведення моніторингу з національно-патріотичного виховання у закладах освіти та створення творчої групи з метою його вдосконалення.

У заході взяв участь Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк. Селищний голова вказав, що створення комфортного  середовища для учасників освітнього процесу та здобуття якісної освіти – є пріоритетним напрямком роботи депутатського корпусу Маневицької селищної ради. Олександр Оксентійович подякував освітянам за наполегливу працю, побажав міцного здоров'я, витримки та творчих успіхів під мирним небом України. Також побажав Перемоги  та подякував ЗСУ за можливість проводити такі заходи.

На засіданні колегії були розглянуті наступні актуальні питання:

-про результати комісійних обстежень харчоблоків закладів загальної          середньої освіти та дошкільної освіти (Маковецька Наталія Петрівна, заступник начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Камінь-Каширського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області) ;

-особливості роботи педагогічного колективу в умовах онлайн навчання

(Бондарчук Ірина Романівна,  директор Колодіївської гімназії);

-створення внутрішньої системи якості освіти у дошкільному закладі освіти (Шишко Ніна Василівна, директор ЗДО «Льонок» с.Оконськ);

-формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів в умовах воєнного стану (Деркач Любов Василівна, заступник директора з виховної роботи Великояблуньківського ліцею);

- інклюзивна освіта в закладах освіти Маневицької селищної ради. Здобутки та перспективи розвитку (Кедик Ірина Володимирівна, фахівець (консультант) Маневицького ІРЦ);

-  про напрямки та результати підвищення професійної компетентності та      фахової майстерності педагогічних працівників (Іващик Іванна Анатоліївна, директор КУ "ЦПРПП").