Вітаємо переможця та призерів обласних олімпіад з біології та інформаційних технологій

Дата: 12.02.2024 16:06

9 та 10 лютого 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та біології. Вітаємо переможця та призерів олімпіад: Дерлюка Артура, учня 11 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, який зайняв І місце з інформаційних технологій та Олексюк Віолетту, ученицю 9 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, яка зайняла ІІІ місце. Також вітаємо Філюк Софію, ученицю 8 класу Будківського ліцею, яка зайняла ІІ місце з біології та Стрельчук Вікторію, ученицю 9 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, яка зайняла ІІІ місце з біології.

Висловлюємо подяку Метенчуку Валерію Івановичу, вчителю інформатики, Шишковській Людмилі Григорівні, вчителю біології Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка та Шевчук Олені Дмитрівні, вчителю біології Будківського ліцею  за якісну та результативну підготовку учнів до обласних олімпіад з біології та інформаційних технологій.   Бажаємо учням та керівникам творчих успіхів, нових звершень  та перемог! А Дерлюку Артуру - перемоги на фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!