Відбулась нарада вчителів фізичного виховання

Дата: 15.02.2024 16:58

15 лютого 2024 року в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту проведено нараду з вчителями фізичного виховання Маневицької селищної ради.  Клімчук Руслан Васильович, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту ознайомив всіх присутніх з термінами та умовами проведення спортивних ігор школярів Маневицької селищної ради у 2024 році. Було визначено учасників змагань, види спорту та умови проведення змагань. Проаналізували виступи школярів Маневицької громади в минулорічних обласних змаганнях. Також, обговорили підготовку та умови проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти на 2023/2024 навчальний рік.

Іщик Юлія Василівна, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» продовжила нараду з педагогами, обговоривши підготовку вчителів до атестації. Нагадала про кількість годин, які повинен мати кожен педагог під час атестації, про певні зміни в Положенні про атестацію. Також, подякувала вчителям за активну участь в І етапі XXIX обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».