Розпочались спортивні ігри школярів маневичинни

Дата: 23.02.2024 15:01

Сьогодні в спортивних залах Маневицького ліцею №2 та дитячо-юнацької спортивної школи проведено фінальну частину змагань з волейболу серед юнаків 9-11 класів з програми спортивних ігор школярів маневиччини. Даним змаганням передували зональні змагання за підсумками яких до фіналу потрапили команди Маневицького ліцею№ 1 імені Героя України Андрія Снітка (вчитель фізичної культури Кедик Леонід), Маневицького ліцею №2 (вчитель фізичної культури  Носкевич Микола), Великояблуньківського ліцею (вчитель фізичної культури  Сільчук Дмитро), Куклинського ліцею (вчитель фізичної культури  Семенюк Андрій), Чарторийського ліцею (вчитель фізичної культури  Лобуцька Ангеліна) та ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель фізичної культури Вознюк Віталій).

В запеклій боротьбі третє місце посіла команда юнаків ОЗЗСО «Цмінівський ліцей», другими стали учні Великояблуньківського ліцею, а переможцями спортивних ігор школярів стала команда Чарторийського ліцею. Команда-переможець та призери нагороджені грамотами, а гравці медалями відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради. Щиро вітаємо команди з перемогою.