Відділ освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради

Визначено переможців зональних змагань з волейболу серед дівчат

Дата: 01.03.2024 16:31
Кількість переглядів: 735

1 березня 2024 року в спортивних залах Куклинського ліцею, Чарторийського ліцею та Маневицького ліцею №2 відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат за програмою спортивних ігор школярів Маневицької селищної ради. В змаганнях взяли участь десять команд ліцеїв Маневицької громади. За підсумковими протоколами до фіналу увійшли команди Маневицького ліцею №1 ім. Героя України Андрія Снітка (вчитель фізичної культури Кедик Леонід), Маневицького ліцею №2 (вчитель фізичної культури  Носкевич Микола), Великояблуньківського ліцею (вчитель фізичної культури  Анатолій Матвійчук), Куклинського ліцею (вчителі фізичної культури  Семенюк Андрій та Климець Роман), Чарторийського ліцею (вчитель фізичної культури  Лобуцька Ангеліна) та ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» (вчитель фізичної культури Вознюк Віталій). В запеклій боротьбі третє місце посіла команда дівчат ОЗЗСО «Цмінівський ліцей», другими стали учні Куклинського ліцею, а переможцями спортивних ігор школярів стала команда Чарторийського ліцею. Команда-переможець та призери нагороджені грамотами, а гравці медалями відділу освіти, молоді та спорту, які командам вручив головний спеціаліст відділу  Руслан Клімчук.

Щиро вітаємо команди з перемогою. Дякуємо ЗСУСлава Україні! Героям Слава!